Zimski sportovi

Sjajna večer vratara Montreala u pobjedi protiv Buffala

HINA, Petar Jenjić • utorak, 24.10.2023.

Vratar Montreal Canadiensa Jake Allen obranio je 36 udaraca u pobjedi njegove momčadi protiv Buffalo Sabersa. Kanadska momčad slavila je s 3:1...

U jedinom susretu NHL lige odigranom sinoć, Montreal Canadiensi su na gostovanju pobijedili Buffalo Sabrese rezultatom 3:1 uz sjajnu predstavu vratara Jakea Allena koji je sakupio čak 36 obrana.

Igraj na utakmice NHL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su poveli u trećoj minuti utakmice golom Justina Barrona, a četiri minute kasnije izjednačio je Jeff Skinner. Bio je to njegov već 13 pogodak uz 11 asistencija u 14 susreta protiv Canadiensa.

Druga trećina je protekla bez golova, a u posljednjoj dionici za Montreal su zabijali Brendan Gallagher u 44. i Tanner Pearson u 57. minuti.

Sabresi su dominirali veći dio utakmice, domaći igrači uputili su 37 udaraca, no sjajnu predstavu pružio je gostujući vratar Jake Allen koji je sakupio čak 36 obrana.

"Večeras je definitivno obavio svoj posao. On je bio veliki razlog zašto smo pobijedili", kazao je Paerson za ESPN.

Montreal je trenutno na četvrtom mjestu Zapada sa sedam bodova, dok je Buffalo na 15. poziciji s četiri boda.