Konferencijska liga, skupina C, 3. kolo, 26.10.2023, 21:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Robert Jones, Lee Betts, Harry Lennard (Engleska)
Matej Vydra
78'
44
Libor Holik
85'
20
Pavel Bucha
85'
2
Lukaš Hejda
90'+4'
Miroslav Koubek
Susret počinje u 21:00 sati.
 Dinamo u trećem kolu skupine C Konferencijske lige igra na Maksimiru protiv Viktorije Plzen. Dinamo ovdje mora do pobjede kako si ne bi zakomplicirao život u borbi za prolaz u nokaut fazu.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
5' Početak bez prilika, Dinamo je imao jedan ubačaj iz kuta gdje je mladi vratar gostiju pokazao nesigurnost, ali lopta je ipak izbijena.
10'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
12'
Žuti karton dobio je Lukaš Kalvach.
15' Emreli se sada lijepo izborio za loptu i ušao u 16 metara, bio je u duelu s Dwehom koji izbija loptu u korner, ali sudac ipak pokazuje na gol aut.
18' Velika prilika za Viktoriju, lako je izigrana obrana Dinama, Kopic je ušao u 16 metara i lijepo dao povratnu loptu za samog Jirku na 12-13 metara, ali on puca neprecizno.
19'
Žuti karton dobio je Mahir Emreli.
26' Vratnica! Bulat izravno iz slobodnog udarca posve iskosa, iznenadio je vratara koji je krenuo na ubačaj, ali Dinamov veznjak gađao je bliži kut i zatresao stativu. Puno sreće za goste.
28' Još jednom Bulat, mali pritisak Dinama, Bulat se izborio za prostor za udarac na rubu kaznenog prostora, pucao je snažno, ali pokraj gola.
38' Viktoria jako dobro stoji na terenu i Dinamo uglavnom nema ideju kako krenuti u napad uopće, puno je dodavanja na Dinamovoj polovici. Morat će Jakirovićevi igrači puno više kretati se i preuzimati i tražiti rizik, ovo je loše i nedovoljno.
43' Evo prilike, Emreli je srušen na 20 metara po sredini gola.
44' Greda! Bulat je gađao sam gornji kut, vratar se nije ni pomaknuo, ali lopta pogađa gredu.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' I dalje Dinamo nema nekakvu ideju u igri prema naprijed, sada je Baturina dobio loptu na 16 metara, ali pucao je vrlo loše.
53'
Žuti karton dobio je Dino Perić.
55' Slobodnjak za Viktoriju na 19 metara u odličnoj poziciji, pucao je Cadu, lopta ide malo pokraj gola.
56'
Izmjena! Izlazi Mahir Emreli, ulazi Josip Drmić.
56'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Maxime Bernauer.
60' Vidović je bio na lijevoj strani kaznenog prostora, izborio se za prostor za udarac, pucao u bliži kut, ali brani vratar gostiju.
61' Najbolja akcija Dinama! Bernauer je odlično pronašao Moharramija koji daje povratnu za Vidovića, on dobro puca, ali još bolje brani vratar Viktorije!
67' Kazneni udarac za Viktoriju.
67' Nevistić je fantastično obranio nakon solo prodora Lavacha, lopta se vraća Česima, Hranač u laganom kontaktu s Bernauerom pada i dosuđen je kazneni udarac.
69'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Tomaš Chory.
69' Chory po sredini, 0:1.
73'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Sandro Kulenović.
73'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Takuro Kaneko.
78'
Izmjena! Izlazi Tomaš Chory, ulazi Matej Vydra.
82'
Žuti karton dobio je Jan Kopic.
84' Ne izgleda nimalo dobro za Dinamo, i dalje teškom mukom dolazi do ikakve prilike za udarac ili priliku.
85'
Izmjena! Izlazi Cadu, ulazi Libor Holik.
85'
Izmjena! Izlazi Erik Jirka, ulazi Pavel Bucha.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2' Zabijaju Česi, Dinamova obrana se raspala, Bucha je poslao loptu u mrežu, ali srećom bilo je zaleđe.