84'

Fausto Budicin
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Prvi pokušaj na susretu imali su gosti, Bodetić je ubacio s lijeve strane, a glavom je pucao Bubnjar, no preblizu vrataru.
7' Dobra prilika na drugoj strani, Ivanović je pucao iskosa s lijeve strane, ali odlično je obranio Patrik Mohorović.
11' Jaka kiša spustila se nad Siget i to će zasigurno dodatno otežati uvjete.
19' S obzirom na kišu koja je padala uoči susreta, a i nakon početka ponovno se spustila, travnjak u Sigetu još se solidno drži. Nema većih lokvi i lopta može normalno ići.
23'
GOL! Dubrava - Orijent 1919 1:0
Mrežu je zatresao Fran Tomek.
23' Krasna akcija domaćina i lijep pogodak za 1:0! Juranović je iz slobodnog udarca gurnuo loptu za Dobrića na rubu 16 metara, on je namješta Tomeku koji s 18 metara krasno prebacuje malo istrčalog vratara gostiju!
27'
Žuti karton dobio je Dominik Mulac.
29'
GOL! Dubrava - Orijent 1919 2:0
Mrežu je zatresao Patrick Junior Osei Kesse.
29' Tomek ovaj put prelazi u ulogu asistenta i zabija za 2:0! Prošao je lijevom stranom i lijepo ubacio na prvu vratnicu gdje Kesse dolazi ispred Mulca i skreće loptu u mrežu.
33'
GOL! Dubrava - Orijent 1919 2:1
Mrežu je zatresao Dominik Mulac.
33' Smanjuje Orijent na 2:1! Ubačena lopta u 16 metara za Gajzlera, njegov pokušaj glavom brani Šarkanj, ali na odbijenu loptu dolazi Mulac koji je glavom šalje u mrežu.
37'
Žuti karton dobio je Marko Ivanović.
42'
Žuti karton dobio je Edin Fatić.
44'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Dominik Mulac.
44' Orijent ostaje s igračem manje nakon prekršaja Mulca nad Tomekom. Mulac je napravio sve u ovom susretu, zaradio dva žuta, postigao pogodak, ali i snosi krivicu kod drugog gola Dubrave. Sve to za manje od poluvremena.
45'
Žuti karton dobio je Matej Mršić.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Iz slobodnog udarca pucao je Juranović, lopta ide preko grede.
45'+3' Kraj prvog dijela 2:1.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Gajzler, ulazi Filip Zrilić.
46'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Petar Petriško.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
54' Petriško je krasno prošao igrača Orijenta na desnoj strani i ubacio u peterac gdje je bio Kesse, ali obrana Orijenta čisti.
56' Još jednom Kesse pred golom, ovaj put nabacio je Juranović, a Kesse nije dobro zahvatio loptu u odličnoj poziciji.
58' Dobra obrana Mohorovića, Juranović je pucao s desetak metara, vratar Orijenta odbio je loptu nogom.
68'
GOL! Dubrava - Orijent 1919 2:2
Mrežu je zatresao Dominik Simčić.
68' Serija kikseva u obrani Dubrave, u konačnici loptu je uzeo Simčić i pogodio mrežu. Prvo je pogriješio vratar Šarkanj, pa onda Bošnjak da bi na kraju obojica ostali gledati kako Simčić uzima loptu i zabija.
73'
Izmjena! Izlazi Marko Ivanović, ulazi Luka Kekez.
73'
Izmjena! Izlazi Lovro Dobrić, ulazi Branimir Ćavar.
75'
GOL! Dubrava - Orijent 1919 3:2
75' Jednostavna akcija i novo vodstvo Dubrave. Petriško je uočio Tomeka u dolasku na 18 metara, dodao mu je loptu, a on iz prve pogađa donji kut.
79'
Izmjena! Izlazi Noel Bodetić, ulazi Nino Mohorovičić.
81' Odlična obrana Mohorovića, pucao je Petriško, ali sjajno brani gostujući vratar.
84'
Izmjena! Izlazi Matej Mršić, ulazi Karlo Valjan.
85'
Izmjena! Izlazi Patrick Junior Osei Kesse, ulazi Josip Ivan Zorica.
88'
Žuti karton dobio je Ivan Dominić.
88' Pobjegao je Zorica u kontru, došao pred vratara, pucao, ali Mohorović nogom odbija.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, Dubrava odnosi pobjedu 3:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!