Stipe Bačelić-Grgić
86'
Mario Carević
Susret počinje u 13:50 sati.
 U prvom subotnjem susretu 12. kola SuperSport Prve NL sastaju se Vukovar 1991 i Šibenik. Riječ je o momčadima iz samog vrha koje se bore za prvo mjesto, a Vukovarci u ovaj susret ulaze nakon smjene trenera Miroslava Bojka.
1' Počeo je susret.
2' Odmah prijete Šibenčani, već u drugoj minuti nakon kornera Božić iz dobre pozicije puca preko gola.
4' Javljaju se odmah i domaćini, Knöll je pokušao uhvatiti Đakovića na spavanju, ali on je koncentriran i brani taj pokušaj.
10' Borbeni Marijanović izborio se za loptu, proigrao je Majića koji puca pokraj gola.
14' Snažan udarac izvana Roce, ali ravno u Sajka.
17' Najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta, Torres se sjurio u kontru, došao pred Sajka i pucao vrlo malo pokraj vratnice.
29' Sajko je daleko istrčao sa svog gola i onda odlično uposlio Mustedanagića koji prima loptu, namješta se na 16 metara gdje je imao puno prostora, ali pucao je vrlo loše s dosta razrovanog dijela terena.
34' Gurnuta lopta u prostor za Knölla koji je pokušao gurnuti loptu pokraj Đakovića, ali vratar Šibenčana ga je pročitao.
36'
GOL! Vukovar '91 - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Paul Bismarck Tabinas.
36' Vukovar igra sve bolje i stiže do vodstva! Loptu je na desnu stranu dobio Rugašević koji nabacuje, u skoku je najviši bio Bismarck koji zabija glavom za vodstvo.
43'
GOL! Vukovar '91 - Šibenik 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Tin Sajko.
43' Šibenčani se vraćaju! Božić je pucao iskosa, lopta pogađa Sajka pa vratnicu pa opet Sajka i odlazi u mrežu!
45' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Iker Pozo.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Odlićan pokušaj Majića izvana, lopta je malo prozujala preko grede.
59'
Izmjena! Izlazi Mihael Rovis, ulazi Bruno Brajković.
61'
Izmjena! Izlazi Robin de Jesus Gonzalez Ruiz, ulazi Franco Capitani Minguez.
64'
Žuti karton dobio je Tino Jukić.
68' Sajko je morao istrčati ponovno daleko od svog gola, ovaj put nije došao do lopte, snašao se Torres, ali Sajko ga je ipak dostigao i zasmetao mu pri udarcu s više od 20 metara.
70'
Žuti karton dobio je Josip Majić.
72'
Žuti karton dobio je Dario Rugašević.
74'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Brajković Roko.
75'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Vanja Pelko.
82' Odlična prilika za Roka Brajkovića koji je dobio loptu iskosa u 16 metara, odmah pucao, ali malo pokraj suprotne vratnice.
86'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
86'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Marlon Roos Trujillo.
86'
Izmjena! Izlazi Jakov Biljan, ulazi Jordy Hendrik Nicolaus Wehrmann.
90' Tri minute nadoknade.