Feyenoord poražen na neugodnom gostovanju kod Twentea, vrlo dobar nastup Ivanušeca

Mihaela Bradovski • nedjelja, 29.10.2023.

U desetom kolu nizozemskog prvenstva Feyenoord je gostovao kod Twentea i upisao poraz 2:1. Luka Ivanušec odigrao je cijelo drugo poluvrijeme...

Feyenoord je upisao prvi ovosezonski poraz, u gostima kod Twentea poražen je 2:1. Twente tako uzima bodove i dolazi ispred Feyenoorda na ljestvici, penje se na treće mjesto.

Igraj na utakmice nizozemskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

PSV i AZ Alkmaar su i dalje jedine neporažene momčadi nakon što je Feyenoord pokleknuo prvi put, dok Twente ima tek jedan poraz i jedan remi. U vrhu nizozemskog prvenstva tako vlada velika gužva.

Twente je u vodstvo stigao u desetoj minuti golom Manfreda Ugaldea i s tim rezultatom otišlo se na odmor.

Od početka drugog dijela na terenu je bio i oporavljeni Luka Ivanušec te odigrao vrlo dobru utakmicu, posebno u kontekstu pauze koju je imao.

Unatoč ulasku Ivanušeca, Feyenoord se nije uspio vratiti u rezultatski egal iako je imao prilika za to.

U 78. minuti Ricky van Wolfswinkel je povisio na 2:0, a Geertruida je u završnici samo smanjio na 2:1.