Supersport Prva NL, 12. kolo, 30.10.2023, 14:00 h, Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić
Josip Tadić
39'
5
Vinko Bićanić
63'
14
Lovro Stanić
63'
27
Borna Bilobrk
63'
26
Carlo Mateković
85'
Ivijan Svržnjak
46'
13
Gabriel Eskinja
78'
21
Ajdin Mujagić
78'
7
Stjepan Salapić
90'+2'

Igor Budiša
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
6' Sjajna šansa za Zrinski, pucao je Horvat, ali odlična obrana Savatovića zaustavila je pogodak gostiju.
16' Ubačaj Pejića iz slobodnog udarca, Bošković je poslao loptu kraj vlastitog gola.
17'
GOL! Jarun - Zrinski 0:1
Mrežu je zatresao Dominik Dogan. Asistent je Domagoj Jelavić.
17'

Evo vodstva gostiju! Pejić je ubacio iz kornera, Jelavić glavom prebacio za Dogana koji na isti način skreće loptu u gol.

19' Pucao je Dogan, Savatović uz manje poteškoće otklanja opasnost.
22' Sjajan udarac Stranputa, ali vratar Jaruna odlično reakcijom odbija u korner.
30' Pogodak Zrinskog, ali dosuđeno je zaleđe.
31'
Žuti karton dobio je Jakov Pranjić.
33'
Žuti karton dobio je Blaž Bošković.
35' Centaršut Jaruna, nije bilo loše, ali nitko nije skrenuo prema golu. Otišlo je kraj stative.
39'
Žuti karton dobio je Patrick Stanić.
39'
Izmjena! Izlazi Josip Filipović, ulazi Josip Tadić.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Ivijan Svržnjak.
53' Puno sreće za Jarun! Svržnjak je došao do lopta u 16 metara, pucao je snažno prema gornjem kutu, ali samo zatresao vratnicu.
61'
Žuti karton dobio je Dominik Dogan.
63'
Izmjena! Izlazi Blaž Bošković, ulazi Vinko Bićanić.
63'
Izmjena! Izlazi Niko Radujković, ulazi Lovro Stanić.
63'
Izmjena! Izlazi Marko Žuljević, ulazi Borna Bilobrk.
75' Nakon 75 minuta igre porva prilika za Jarun. Bilobrk je dobio loptu, ušao u 16 metara, ali pucao je ravno u Stanića. Nakon kornera pucao je Lovro Stanič iz voleja s ruba kaznenog prostora.
78'
Izmjena! Izlazi Domagoj Jelavić, ulazi Gabriel Eskinja.
78'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ajdin Mujagić.
79' Velika prilika za Jarun! Ponovno iz gužve pokušavaju domaćini, Bićanić je uputio loptu prema golu, Luka Ćubel izbija doslovno s gol linije.
85'
Izmjena! Izlazi Luis Ibanez, ulazi Carlo Mateković.
87'
Žuti karton dobio je Bruno Unušić.
87'
Žuti karton dobio je Lovro Stanić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Gabriel Eskinja.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Stjepan Salapić.
90'+7' Kraj, Zrinski odnosi pobjedu 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!