Finska odnijela pobjedu sa Šubićevca s dva rana pogotka

Petar Jenjić • utorak, 31.10.2023.

Reprezentacija Finske stigla je do nove pobjede u Ligi nacija B protiv Hrvatske. Danas je na Šubićevcu bila bolja rezultatom 2:0 i tako ostala na maksimalnom učinku...

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija odigrala je svoju četvrtu utakmicu u Skupini 2 Lige nacija B. U goste je stigla reprezentacija Finske koja je ponovno upisala pobjedu.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon slavlja s 3:0 na domaćem terenu, Finkinje su danas slavile u Šibeniku te tako ostale na maksimalnom učinku u skupini s deset postignutih i bez primljenog pogotka.

Gošće su do vodstva stigle nakon pet minuta igre kada je poentirala Evelina Summanen, igračica Tottenhama. Samo sedam minuta kasnije Finska je stigla do drugog gola, a zabila ga je ista nogometašica.

Hrvatske nogometašice slavile su na startu natjecanja protiv Rumunjske, a do kraja su im ostale dvije utakmice. Domaća utakmica protiv Slovačke i gostovanje kod spomenutih Rumunjki, a obje se igraju početkom prosinca.