Ostali sportovi

Mursa se novim porazom od Turaka oprostila od CEV kupa

Branimir Korać • četvrtak, 02.11.2023.

Odbojkaši Murse nisu imali sreće sa ždrijebom CEV kupa i opraštaju se od natjecanja. Turski Arkasspor jednostavno je bio prejak...

Nakon 3:1 poraza u Osijeku, Mursa je poražena i u Turskoj. Očekivano slavlje domaćina koji je rutinski odradio posao.

Igraj na utakmice CEV kupa na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već osvojen set u Osijeku bio je pozitivna stvar, ali u Turskoj za takvo što nije se ukazala prilika te je domaćin s 3:0 prošao dalje.

U prvom setu Mursa je bila ravnopravna i tek u završnici nakon 17:17 Turci su se odvojili i uzeli set s 25:21.

Drugi set bio je puno jednostavniji za Arkasspor, iako je Mujrsa krenula s 4:0 Turci su na kraju bili iznimno uvjerlkjivi te uzeli set s 25:12.

Treći set bi je na pola puta između prvog i drugog, a završio je s 25:19.

Kanađanin Jordan Canham bio je prvo ime domaćina s 15 poena, a kod Murse Danilo Vuković ostvario je 11.