Zrinjski napunio mrežu Čelika i prošao dalje u Kupu

Petar Jenjić • četvrtak, 02.11.2023.

U susretu šesnaestine finala nogometnog Kupa Bosne i Hercegovine, Zrinjski je lako slavio na gostovanju kod Čelika. Branitelj naslova slavio je s visokih 6:0...

Nogometaši Zrinjskog prošli su u osminu finala nacionalnog Kupa nakon što su bez većih problema slavili na gostovanju kod aktualnog drugoligaša, Čelika iz Zenice. Rendulićeva momčad slavila je sa 6:0.

Igraj na utakmice BiH Premijer lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinjski je poveo nakon sedam minuta igre kada je glavom poentirao Franko Sabljić. Već tri minute kasnije stigao je i do drugog gola kada je iz penala poentirao Anton Maglica.

Do trećeg pogotka gosti su stigli u 23. minuti kada je poentirao Matija Malenkušić. Sabljić je do novog pogotka stigao u 32. minuti nakon sjajnog proigravanja Darija Čanađije, a već tri minute kasnije stigao je do hat-tricka.

U drugom poluvremenu nismo vidjeli toliku efikasnost, a do šestog pogotka gostujuća ekipa stigla je u 87. minuti kada je poentirao Petar Mišić.