Drežnjak dvoznamenkast u novoj pobjedu Studentskog Centra

Petar Jenjić • četvrtak, 02.11.2023.

Studentski Centar upisao je novu pobjedu u regionalnoj ABA ligi. Kao domaćin je bio bolji od Krke s 84:70 i tako je ostavio na jednoj pobjedi...

Novu, četvrtu pobjedu ove sezone upisao je Studentski Centar koji je kao domaćin u Morači bio bolji od slovenske Krke rezultatom 84:70. Gosti tako padaju na omjer 1-5, dok je crnogorska ekipa na 4-2.

Igraj na utakmice ABA lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prva i druga dionica bile su prilično poravnate, a takav je bio i rezultat na poluvremenu (35:35). Ipak, domaćin je treću četvrtinu dobio s 29:19, a do kraja nije ispustio dvoznamenkastu razliku.

Kenan Kamenjaš predvodio ih je s 21 poenom i osam skokova. Mateo Drežnjak dodao je 11 poena, tri skoka i tri asistencije za nešto manje od 29 minuta na parketu.

Tomislav Ivišić dodao je sedam koševa, sedam skokova i jednu asistenciju za 12 i pol minuta u igri, dok je Borna Kapusta ubacio šest koševa i dodao tri asistencije za 18 i pol minuta na terenu.

Najbolji je kod Krke bio Jan Špan s 15 koševa i osam asistencija.