90'+2'

Marijan Karoglan
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Odlična reakcija Gudelja, Topić daje za Sušđka koji je sam pred vratarom koji odlično izlazi i brani.
9' Velika gužva u 16 metara, nakon ubačaja u kazneni prostor Guja je skoro pogodio svoju mrežu, lopta pogađa u gredu nakon čega je hvata Žiger.
10'
GOL! Sesvete - Croatia Zmijavci 1:0
Mrežu je zatresao Mirko Sušak.
10' Loša reakcija obrane gostiju, Sušak je dobio loptu i krenuo sam prema vrataru te pogodio za 1:0.
13' Odlična prilika za goste, dobra lopta u prostor za Gudelja koji je šalje prema mreži, ali s gol linije je izbija Gašparac.
16'
Žuti karton dobio je Matej Mamić.
20' Ponovno gužva nakon prekida, Šuto puca u vanjski dio mreže.
29' Vrlo su teški uvjeti u Sesvetama, teren je težak, a kiša pada poprilično jako.
33'
Žuti karton dobio je Marko Guja.
34'
Žuti karton dobio je Ante Šuto.
36' Tražili su domaćini kazneni udarac nakon pada Guje u 16 metara, sudac pokazuje da se igra dalje.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Ante Matić.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Oliver Petrak.
46' Kreće drugi dio.
51'
Žuti karton dobio je Nino Vuikasović.
51' Pucao je Gudelj, lopta od bloka i Žigera očešao je stativu.
55' Sušak je zatresao mrežu, ali igrač Sesveta je bio u zaleđu.
61'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Fran Čuljak.
63'
Izmjena! Izlazi Tomislav Krizmanić, ulazi Mijo Šabić.
63'
Izmjena! Izlazi Antonio Perić, ulazi Ivan Todorić.
69' Šabić utrčava u kazneni prostor i puca, ali brani Žiger. Nakon toga pucao je i Todorić, ali opet je na mjestu vratar Sesveta.
78'
Izmjena! Izlazi Ivor Ljubanović, ulazi Mihovil Geljić.
87'
Žuti karton dobio je Ante Matić.
89' Gadže puca glavom, ali ide ravno u Žigera.
90'
Izmjena! Izlazi Marko Guja, ulazi Marin Brigić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Dino Šimunić, ulazi Mirko Marić.
90'+3' Ponovno Gadža puca glavom, ali otišlo je malo kraj gola.
90'+3'
Žuti karton dobio je Karlo Žiger.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!