Dino Klarić
89'

Goran Granić
Susret počinje u 14:00 sati.
 Vrlo zanimljiv dvoboj za kraj 13. kola SupšerSport Prve NL. Šibenik na Šubićevcu igra protiv Solina i traži pobjedu za držanje priključka sa Zrinskim.
1' Počeo je susret.
7' Dobra akcija Šibenčana, Pozo ju je završio udarcem s ruba kaznenog prostora pokraj gola.
12' Slobodan udarac za Šibenik iskosa s nekih 18 metara, Roca je pucao snažno, nisko, ali niti je bio ubačaj, niti udarac i nije ispalo dobro.
15' Krasna obrana Đakovića! Nakon kornera glavom je pucao Tomić, lopta je išla u gornji kut, ali vratar Šibenika sjajno brani!
25'
Žuti karton dobio je Ivan Božić.
27' Još jedan pokušaj Solina, Čuić je pucao izvana, ali lopta ide malo pokraj gola.
35' Solinjani dosta dobrop izgledaju u dosadašnjem dijelu susreta, imali su i najbolju priliku dosad, a Šibeniku nisu puno toga dopustili.
38'
Žuti karton dobio je Mateo Tomić.
39' Odličan udarac Božića iz voleja, Buljan je sjajno reagirao i odbio loptu koja je dolazila brzo i kroz gužvu.
41' Dobra solo akcija Majića. gađao je suprotni kut, ali lopta ide pokraj vratnice.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kolega s 15 metara malo prekog gola za kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Niko Đolonga.
58' Sjajan udarac Kolege izvana, ali vrlo atraktivna obrana Buljana koji izbija loptu u korner.
62'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Dino Kapitanović.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Roca, ulazi Robert Marijanović.
67'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Laća.
70' Dobar udarac Majića izvana, brani Buljan, odbijena lopta dolazi do Poza koji puca u blok.
73' Dobra akcija Solina, Čuić je prošao po lijevoj strani i u sredini tražio Lovrencsicsa, ali odlično je to pročitao Đaković.
74' Još jedna velika obrana Buljana. Laća je pucao u donji kut, ali mladi vratar Hajduka na privremenom radu u Solinu sjajno brani.
77'
Žuti karton dobio je Filip Čuić.
78'
Izmjena! Izlazi Josip Gačić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
79'
GOL! Šibenik - Solin 1:0
Mrežu je zatresao Josip Majić. Asistent je Ivan Božić.
79' Šibenik vodi 1:0! Božič je dobio loptu na desnoj strani, sjurio se, ušao u kazneni prostor i dao povratnu na koju kasni Bačelić-Grgić, ali iz drugog plana dolazi Majić i zakucava je u mrežu.
81' Odmah velika prilika za Solin! Ćubelić je dobio loptu u 16 metara i pucao u bliži kut, ali pogodio vanjski dio mreže odmah uz vratnicu.
86'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Robert Ćosić.
88'
Žuti karton dobio je Josip Majić.
89'
Izmjena! Izlazi Ivan Ćubelić, ulazi Mehdi Ouamri.
89'
Izmjena! Izlazi Antonio Kaćunko, ulazi Dino Klarić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+6' Kraj, Šibenik odnosi pobjedu 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!