Igor Jovićević do pobjede u dvoboju hrvatskih trenera

Petar Jenjić • četvrtak, 09.11.2023.

Al-Raed, kojeg vodi Igor Jovićević, slavio je na domaćem terenu protiv Al Shababa čiji je trener Igor Bišćan. Domaćin je slavio rezultatom 2:1...

Do treće pobjede sezone stigao je Al Khaleej koji je slavio na domaćem terenu protiv Al Taeea s 3:1 i tako mu nanio osmi poraz sezone, a drugi uzastopni.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za goste je do 78. minute igrao Marko Dugandžić, a vidjeli smo po i po jedno isključenje sa svake strane. Prvo je za goste isključen Nawaf Al Quamiri u 27. minuti, ali unatoč tome gosti su poveli dvije minute kasnije preko Bernarda Mensaha.

Do kraja poluvremena domaćin je poravnao preko Khaleda Nareyja, a isti igrač zaradio je i isključenje nakon dobivenog drugog žutog kartona. Domaćin je u nastavku finiširao preokret golovima Fabia Martinsa i Mohameda Sherifa u 61. i 73. minuti.

U dvoboju hrvatskih trenera Al-Raed, kojeg vodi Igor Jovićević, upisao je prvu pobjedu nakon osam uzastopnih kola bez iste. Na domaćem terenu svladao je Al Shabab, kojeg vodi Igor Bišćan, rezultatom 2:1.

Strijelci za pobjedničku ekipu bili su Karim El Berkaoui i Julio Tavares, dok je poraz gostiju ublažio Romain Saiss.