89'
Igor Budiša
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Počeo je susret.
6' Veći dio terena je potpuno pod vodom, lopta se ne može kretati i stvarno je glavno pitanje zbog čega se ovaj susret danas igra i nije odgođen. Ovdje će biti najmanje nogometa.
8' Na ovakvom terenu ozljede su vrlo realna opcija pa je tako sada Čuić s leđa gadno nagazio Ćubela kojem sde ukazuje pomoć.
10'
Žuti karton dobio je Filip Čuić.
20'
Žuti karton dobio je Luka Dumančić.
25' Nema prilika u Dugopolju, teren je sve teži. Kombiniranje je nemoguće.
28' Evo prve prilike i odlične obrane Buljana! Ubačena lopta na ruba 16 metara, iz voleja je opalio Tadić, ali Buljan je lijepo obranio.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela. 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Luka Kuvačić.
46'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Josip Vučković.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
48'
GOL! Solin - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Filip Čuić.
48' Solin vodi 1:0! Dugačka lopta u 16 metara, Stanić je istrčao i promašio loptu, ona pada pred Čuića koji zabija za vodstvo.
54'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Domagoj Jelavić.
54'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Ajdin Mujagić.
58'
GOL! Solin - Zrinski 1:1
Mrežu je zatresao Patrick Stanić.
58' Povratak Zrinskog! Nakon kornera izbijena lopta van 16 metara, ona dolazi do Stranputa koji je vraća pred gol gdje je Stanić koji je skreće glavom u mrežu!
59'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
60' Odličan slobodnjak za domaćina, s nekih 20 metara pucao je Lovrencsics, ali sjajno je obranio vratar Stanić.
63'
Žuti karton dobio je Luka Kuvačić.
63' Kiša je pojačala u Dugopolju, dodatno se smračil, apokalipsa.
70' Odlična obrana Stanića! Lovrencsics je pucao, ali vratar Zrinskog sjajno je obranio njegov pokušaj.
72'
GOL! Solin - Zrinski 1:2
Mrežu je zatresao Dominik Dogan.
72' Ubačena lopta u 16 metara domaćina, odbila se na peterac gdje je nekoliko igrača oko nje, a najodlučniji je Dogan i šalje je iz blizine u mrežu!
80'
Izmjena! Izlazi Ivan Ćubelić, ulazi Mehdi Ouamri.
83'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Ivijan Svržnjak.
89'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Gabriel Eskinja.
90' Tri minute nadoknade.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!