Supersport Prva NL, 14. kolo, 11.11.2023, 13:50 h, ŠNC Stjepan Spajić
Suci: Luka Slišković, Josip Bošnjak, Patrik Tkalčević; 4. sudac: Antonio Melnjak
Patrick Junior Osei Kesse
54'
11
Fran Vukelić
54'
13
Ivan Bošnjak
54'

Branimir Ćavar
54'
8
Marko Ivanović
78'
Oliver Petrak
46'
25
Dominik Braun
46'
10
Mateo Topić
80'

Mario Rac
Susret počinje u 13:50 sati.
1' Kreće utakmica.
2' Dobra situacija za Sesvete, ali loša završnica. Mamić je poslao loptu visoko iznad gola.
18' Nema značajnijih prilika do sada na susretu. Igra se dosta čvrsto.
23' I evo sjajne šanse Dubrave, pokušaj Pavlovića sa sedam metara, no brani Žiger!
27' Udarac Guje izvana, ali bez posla za vratara Dubrave.
28'
Žuti karton dobio je Toma Palić.
30'
Žuti karton dobio je Marko Guja.
35' Penal za Sesvete!
35' Palić je zahvatio Matića po nozi, sudac dosudio najstrožu kaznu!
36'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivor Ljubanović.
37' Tražili su prije toga domaći i penal, no sudac se ovoga puta nije oglasio.
38' Ljubanović je jako udario po nozi Zoricu kada je htio izbiti loptu.
40' Udarac Juranovića, ali odlazi malo kraj gola.
43'
Žuti karton dobio je Ante Matić.
44' Velika opasnost pred golom Sesveta, ali lopta još jednom zapinje u blatu na pet metara.
44' Tražili su domaći igranje rukom, ali ništa od najstrože kazne.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela.
46' Kreće drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Oliver Petrak.
46'
Izmjena! Izlazi Toni Gulam, ulazi Dominik Braun.
50'
GOL! Dubrava - Sesvete 0:2
Mrežu je zatresao Mirko Sušak.
51' Stiže novi pogodak gostujućeg sastava. Mirko Sušak igra u odličnoj formi, a sada se izborio za prostor unutar kaznenog prostora i neobranjivo zatresao mrežu.
54'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Patrick Junior Osei Kesse.
54'
Izmjena! Izlazi Josip Ivan Zorica, ulazi Fran Vukelić.
54'
Izmjena! Izlazi Lovro Dobrić, ulazi Ivan Bošnjak.
54'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Branimir Ćavar.
61' Velika prilika za Dubravu, Juranović je ubacio iz slobodnog udarca, sam je pred golom ostao Toma Palić, ali glavom je pucao preko gola.
68' Dvije fantasdtične prilike u manje od minute razmaka, prvo je Ljubanović tražio u petercu Čulčjka, ali lopta je stala u lokvi vode pred golom. Zatim kontra na drugoj strani, prema golu je išao Juranović u sredini pronašao Kessea koji umjesto praznog gola pogađa vratara koji je bio pokraj vratnice.
73'
Žuti karton dobio je Ivan Dominić.
78'
Izmjena! Izlazi Petar Petriško, ulazi Marko Ivanović.
80'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Mateo Topić.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+6' Kraj, Sesvećani odnose pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!