Vida i Rebić asistirali, Livaković sačuvao mrežu

HINA, Petar Jenjić • nedjelja, 12.11.2023.

Domagoj Vida i Ante Rebić bili su asistenti u pobjedama AEK-a odnosno Bešiktaša u utakmicama grčkog i turskog prvenstva. Dominik Livaković sačuvao je mrežu Fenerbahčea u remiju...

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je asistent za drugi pogodak AEK-a koji je u 11. kolu grčkog prvenstva na svom terenu svladao Lamiju s 3:0.

Igraj na tursko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vida, koji je odigrao čitav susret, dodao je u 36. minuti Arauju koji je povisio na 2:0. Prvi gol je postigao Garcia u 10. minuti, a konačni je rezultat postavio Mantalos iz kaznenog udarca u trećoj minuti nadoknade.

AEK je sada drugi s 24 boda, bod više uz utakmicu manje ima vodeći Panathinaikos. Lamia je šesta s 15 bodova.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahce u 0:0 remiju na gostovanju kod Adana Demirspora u susretu 12. kola turskog prvenstva.

Bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić bio je asistent za jedini pogodak na utakmici u 1:0 domaćoj pobjedi Bešiktasa protiv Istanbul Bašakšehira. Rebić je bio dodavač u 55. minhti za strijelca Muleku, a igrao je do 76. minute.

S osvojenim bodom Fenerbahče se vratio na vrh ljestvice sa 31 bodom, koliko ima i drugi Galatasaray, dok je Adana Demirspor treći sa 22 boda. Peti Bešiktaš ima 22 boda, dok je Istanbul Bašakšehir 18. s devet bodova.