88'

Siniša Sesar
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Počeo je susret.
11' Prva prilika na susretu za Jarun, Alghoul je dobio dobru loptu u prostor, nije je najbolje ubacio u sredinu, ali je svejedno došla do Ibaneza čiji udarac nije bio najbolji.
17' Slobodnjak na 20 metara za domaćina, izveo ga je Mario Babić i pucao malo preko gola.
18' Najbolja prilika za Jarun u dosadašnjem dijelu susreta, Tadić je odlično primio loptu i krenuo prema golu, pokušao je lobovati vratara, ali pucao je preko gola.
23' Odlična šansa za Alghoula, pronašao ga je u 16 metara Pranjić, on puca iz okreta, ali brani Kovačević.
34' Bolji Jarun u prvih pola sata, ujedno i opasniji, Cibalia vreba neku kontru, ali domaćin je zasad oprezan.
38' Odličan ubačaj Ibaneza, Kovačević je loše istrčao i otišao u prazno, lopta pada na glavu Bilobrka i odlazi preko gola. Dojam je da je ova lošija reakcija Kovačevića iznenadila i Bilobrka.
40' Opasan pokušaj Kurteša, lopta se odbila od travnjaka, Savatović nije najbolje reagirao, ali uspio je odbiti loptu pokraj gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, nema promjene, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Krasna prilika za Jarun, najbolja do sada, lopta prebačena iza leđa obrane, do nje je došao Alghoul koji je skreće prema golu, ali ona prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice. Puno sreće za Vinkovčane.
52' Udarac Pranjića s dobrih 20 metara, ali Kovačević je bio spreman.
54'
Izmjena! Izlazi Marin Kurteš, ulazi Josip Pejić.
59'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Carlo Mateković.
62' Nakon kornera pucao je glavom Smoljo, dosta neugodan pokušaj, ali Kovačević brani.
67'
GOL! Jarun - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Halid Alghoul.
67' Jarun vodi 1:0! Ubačena lopta s desne strane, u kaznenom prostoru odličan u skoku bio je Alghoul koji glavom šalje loptu u mrežu. Zasluženo vodstvo boljeg protivnika.
69'
Žuti karton dobio je Mario Babić.
75'
Izmjena! Izlazi Mario Babić, ulazi Mihael Stipić.
78'
GOL! Jarun - Cibalia 2:0
Mrežu je zatresao Jakov Pranjić.
78' Jarun vodi 2:0! Odbijena lopta došla je do Pranjića na 17 metara, on je odmah snažno potegnuo i zabio za 2:0!
82'
Izmjena! Izlazi Karlo Išasegi, ulazi Leon Marković.
84'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Josip Marinić.
84'
Izmjena! Izlazi Luis Ibanez, ulazi Niko Radujković.
84'
Izmjena! Izlazi Ivan Kukavica, ulazi Marko Domančić.
87'
Žuti karton dobio je Hrvoje Crnčec.
88'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Miro Soldo.
88'
Izmjena! Izlazi Rafael Pereira, ulazi Samer Spahić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Zaprešiću, zaslužena pobjeda Jaruna 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!