Belgija golom nakon 61 sekunde do pobjede protiv Srbije

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Reprezentacija Belgije upisala je domaću pobjedu protiv Srbije s 1:0. Radilo se o prijateljskom dvoboju pred praznim tribinama...

Pred praznim tribinama u Leuvenu odigrana je prijateljska utakmica Belgije i Srbije. Na koncu je minimalno slavila domaća momčad s 1:0.

Igraj na kvalifikacije za EP na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon samo 61 sekunde igre Belgija je stigla do vodstva, a veliku nepažnju u obrani Srbije iskoristio je Yannick Carrasco. Do krja prvog dijela izdvajamo stativu Srbije, a pogodio je Filip Đuričić u 32. minuti.

U nastavku susreta obje ekipe imale su poneku situaciju za gol, a najbliži je ponovno bio Đuričić koji je opet pogodio okvir gola, ovoga puta gredu. Do kraja se rezultat nije promijenio.

Pred Belgijom je još jedna kvalifikacijska utakmica za Euro protiv Azerbajdžana, dok Srbiju čeka dvoboj s Bugarskom.