SAD dugo lomio otpor Trinidada i Tobaga, Panama visoko slavila kod Kostarike

Petar Jenjić • petak, 17.11.2023.

Odigrane su prve četvrtfinalne utakmice CONCACAF Lige nacija u kojima su SAD i Panama upisali pobjede od 3:0. Amerikanci su slavili protiv Trinidad i Tobaga, a Panamci protiv Kostarike...

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici CONCACAF Lige nacija, reprezentacija SAD-a dugo se mučila protiv Trinidad i Tobaga, ali je na koncu slavila s 3:0.

Igraj na Poljska - Češka na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Utakmica je odigrana u Austinu, a sve do 82. minute nije bilo golova. Tada je poentirao Ricardo Pepi, nakon njega strijelac je bio Antonee Robinson, dok je konačan rezultat postavio Giovanni Reyna.

Istim rezultatom pobjedu je upisala Panama koja je gostovala kod Kostarike i tako napravila velik korak prema plasmanu u polufinale natjecanja.

U vodstvo ih je doveo Michael Murillo u četvrtoj minuti, dok je na 2:0 u 29. minuti podebljao Jose Fajardo Nelson. Konačan rezultat je nakon točno sat vremena postavio Cecilio Waterman.

Noćas po hrvatskom vremenu igraju se preostale dvije prve četvrtfinalne utakmifce. Jamajka dočekuje Kanadu, a Honduras igra protiv Meksika.