Mario Carević
Susret počinje u 13:30 sati.
 U vjerojatno najiščekivanijem dvoboju dosadašnjeg dijela SuperSport Prve NL, vodeći Zrinski u Gradskom vrtu dočekuje drugoplasirani Šibenik.
1' Počeo je susret.
10' Ravnopravan početak, domaćin izgleda nešto agresivnije i više usmjeren prema golu protivnika.
17' Počeli su i Šibenčani hrabrije ići prema naprtijed, no još uvijek čekamo na prvu pravu priliku.
23' Prvi udarac na susretu tek na polovici prvog poluvremena, Horvat je pucao izvana, ali lopta je išla ravno u vratara.
29'
GOL! Zrinski - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Dominik Dogan.
29' Zrinski vodi 1:0, kako malo Doganu treba! Dobio je loptu na polovici gostiju, došao do nekih 18 metara i kroz dvojicu braniča pogodio u suprotni kut!
37' Prva dobra situacija za Šibenik, ali s vrlo lošom završnicom. Božić se sjurio prema golu, ušao u 16 metara i onda jako loše zahvatio loptu koja se tek dokotrljala do Stanića.
39'
Žuti karton dobio je Luka Ćubel.
44' Opasno je izgledalo, Unušić je pucao s dobrih 20 metara, lopta ide pokraj vratnice.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Roca, ulazi Robert Marijanović.
59'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Brajković Roko.
59'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
60'
GOL! Zrinski - Šibenik 2:0
Mrežu je zatresao Amar Pekarić.
60' 2:0 za Zrinski! Pejić je dao loptu na lijevu stranu za Pekarića koji odlično ulazi u sredinu i gađa u suprotni kut za 2:0!
63'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Ivijan Svržnjak.
63'
Izmjena! Izlazi Robert Ćosić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
69'
Žuti karton dobio je Patrick Stanić.
80'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Ajdin Mujagić.
80'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Domagoj Jelavić.
84'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Ivan Laća.
85' Premalo je Šibenik danas pokazao, obranma Zrinskog zasad funkcionira fantastično.
90' Cvijanović je pucao s ruba kaznenog prostora, ali u vratara.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Tin Kuprešak.
90'+3' Pucao je Marijanović, lopta se odbija od bloka, ali pratit to Stanić i brani.
90'+5' Mujagić pred Đakovićem, gostujući vratar brani.
90'+6' Kraj, Zrinski slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!