EP 2025. (U-21), kvalifikacije, skupina G, 20.11.2023, 11:00 h, Armavir, Armavir Stadium
Suci: Peter Kralović, Milan Štrbo, Matej Zemko (Slovačka)
Radzivon Pjačura
72'
10
Maksim Kravcov
78'
23
Maksim Kovalevič
78'

Mateo Lisica
46'
2
Moris Valinčić
46'
9
Matija Frigan
65'
13
Niko Rak
90'
Dragan Skočić
Susret počinje u 11:00 sati.
 Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine danas u Armeniji igra susret kvalifikacija za Europsko prvenstvo, a protivnik će biti Bjelorusija. Hrvatska je u prvom susretu protiv ovog protivnika slavila s 2:0 i sada traži nova tri boda.
1' Počeo je susret.
10' Bez uzbuđenja u prvioh desetak minuta, bio je tek jedan nezugodan start na Ljubičića, ali napadač LASK-a nastavio je s igrom.
16' Prva prava prilika na susretu, Ljubičić je dobio loptu u prostor, proigrao ga je Bukvić, našao se sam pred vratarom, ali nije ga iskosa nadmudrio.
20'
Žuti karton dobio je Ilja Maskalenčik.
22' Još jedan pokušaj Hrvatske, izvana je pucao Gabriel Vidović, ali lopta je otišla pokraj vratnice.
25' Sve češće prijeti Hrvatska, pokušao je i Hodža s više od 25 metara, lopta ipak ide preko gola.
36' Odličan posao odradio je Franjo Ivanović koji se oslobodio čuvara i dao loptu za Ljubičića koji je ponovno pred vratarom, ovaj put malo preblizu i bjeloruski golman ulazi mu u udarac.
45' Uspjeli su i Bjelorusi zaprijeti, Jegor Karpicki pucao je s ruba kaznenog prostora dosta neprecizno.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Mateo Lisica.
46'
Izmjena! Izlazi Antonio Tikvić, ulazi Moris Valinčić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Nema nekih promjena na travnjaku, Hrvatska je i dalje reprezentacija koja kontrolira dvoboj, ali još nije došla do pogotka.
65'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Matija Frigan.
72'
Izmjena! Izlazi Andrej Rilač, ulazi Radzivon Pjačura.
73'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Ilja Maskalenčik.
73' Maskalenčik je napravio prekršaj na 18 metara i zaradio drugi žuti karton, Bukvić je probao iz slobodnog udarca, ali pucao je preko gola.
78'
Izmjena! Izlazi Jegor Karpicki, ulazi Maksim Kravcov.
78'
Izmjena! Izlazi Artem Šumanski, ulazi Maksim Kovalevič.
79'
Žuti karton dobio je Antonio Maurić.
83'
GOL! Bjelorusija (U21) - Hrvatska (U21) 0:1
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić. Asistent je Franjo Ivanović.
83' Hrvatska napokon dolazi do pogotka! Ivanović je ubacio pred gol, branič Bjelorusije nije dobro reagirao i lopta dolazi do Ljubičića koji iz blizine zabija!
87' Solo akcija Bukvića i odlična prilika, ali puca preko gola!
90'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Niko Rak.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Hrvatska slavi 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!