Erik Pilojan
86'
Oleksandr Petrakov
Susret počinje u 20:45 sati.
1' Kreće utakmica! Sretno!
7' Armenija nije odlučila napasti visoko, Hrvatska kontrolira razvoj susreta.
13' Već četvrti korner za Hrvatsku.
18' Centaršut Kramarića i udarac Budimira glavom, ali lako hvata gostujući vratar.
20' Za sada bez veće opasnosti za gol Armenije.
22' Budimir opet glavom, ali ponovno bezopasno.
30' Velika šansa Armenije! Zaspala je obrana, a Hovhamisjan je izašao sam pred Livakovića koji odbija u korner!
32' Solidan napad Hrvatske rezultirao je udarcem Ivanušeca s deset metara, no otišlo je kraj stative.
35' Sevikjan je uspio izbiti loptu ispred Sose koji je ostao ležati. Igra se nastavlja.
37' Nakon šanse Armenaca, bolji period Hrvatske!
41' Ivanušec se izborio za prostor malo unutar kaznenog prostora, ali nije bio najprecizniji.
43'
GOL! Hrvatska - Armenija 1:0
Mrežu je zatresao Ante Budimir. Asistent je Borna Sosa.
43'

Hrvatska vodi 1:0! Pritisak se isplatio, idealan trenutak pred odmor. Sosa je ubacio, a Budimir na prvoj vratnici glavom skrenuo u mrežu!

45' Modrić iz velike daljine, Čančarević uz manje poteškoće brani!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Udarac Brozovića izvana, otišlo je jako blizu stative! Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Mario Pašalić.
46'
Izmjena! Izlazi Lucas Zelarajan, ulazi Vahan Bičakčjan.
46' Krenuo je nastavak.
50'
Izmjena! Izlazi Josip Stanišić, ulazi Josip Juranović.
57' Kramarić puca izvana, brani Čančarević! Na odbijancu je Pašalić, no ponovno reagira gostujući vratar.
59' Sjajna dugačka lopta Modrića za Kramarića koji je proslijedio za Pašalića. Igrač Atalante šalje centaršut na drugu stativu, ali branič Armenije u zadnji trenutak izbija ispred Budimira.
64' Gvardiol puca snažno izvana, ali ravno u Čančarevića.
68'
Izmjena! Izlazi Andrej Kramarić, ulazi Marco Pašalić.
70'
Izmjena! Izlazi Hovhanes Harutjunjan, ulazi Artak Dašjan.
70'
Izmjena! Izlazi Edgar Sevikjan, ulazi Artur Serobjan.
73'
Izmjena! Izlazi Grant-Leon Ranos, ulazi Artur Miranjan.
75' Odlično je prošao Modrić koji je pokušao proigrati Budimira, ali je zamalo autogol zabio armenski branič kojem je obranio Čančarević.
76' Sjajan udarac Brozovića, brani Čančarević!!
81' Dašjan je probao izvana, ali lako hvata Livaković.
83' Mario Pašalić odigrava povratnu za prezimenjaka Marca, ali igrač Rijeke pucao je u vanjski dio mreže.
84'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Luka Sučić.
84'
Izmjena! Izlazi Ante Budimir, ulazi Martin Baturina.
86'
Izmjena! Izlazi Kamo Hovhamisjan, ulazi Erik Pilojan.
87'
Žuti karton dobio je Erik Pilojan.
88' Sjajan prodor Marca za Marija Pašalića koji je odigrao povratnu u peterac, no samo korner za Hrvatsku!
89' Sučić puca izvana, ali Čančarević lako hvata.
90' Još tri minute do Eura.
90'+3' Kraj susreta, Hrvatska je na Euru!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!