Ivanković krenuo na klupi Zrinjskog pobjedom protiv Širokog, sve riješeno u prvom poluvremenu

Branimir Korać • četvrtak, 23.11.2023.

Odgođenom dvoboju šestog kola Premijer lige BiH Zrinjski je ugostio momčad ĐŠirokog Brijega i upisao je pobjedu 3:1. Bio je to ujedno i debi Marija Ivankovića na klupi Zrinjskog...

Zrinjski je upisao vrlo važnu pobjedu u šestom kolu, bio je to susret u kojem su bodovi bili imperativ i za mostarsku momčad i za Široki Brijeg, Zrinjski je trebao pobjedu kako bi smanjio zaostatak za liderom, a Široki Brijeg je pak trebao bodove za prekid lošeg niza.

Igraj na utakmice Premijer lčige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U konačnici slavio je domaćin, Mario Ivanković na najbolji način odradio je prvu utakmicu kao trener prve momčadi Zrinjskog.

Manje od 15 minuta trebalo je domaćinu za odvajanje na 2:0 golovima Josipa Ćorluke, kojem je asistirao Mario Ćuže, te Nemanje Bilbije.

Široki Brijeg smanjio je preko Marijana Ćavara, ali Bilbija u završnici prvog dijela novim pogotkom vraća prednost na dva razlike i postavlja konačnih 3:1.

S ova tri boda Zrinjski je smanjio zaostatak za vodećim Borcem na četiri boda.