Pogodak Kamenara držao Željezničar u šahu do 94. minute, Posušje ipak nije izdržalo

Branimir Korać • nedjelja, 26.11.2023.

U 15. kolu Premijer lige BiH Željezničar je ugostio momčad Posušja i izbjegao poraz u sudačkoj nadoknadi utakmice...

Željezničar ove sezone ne izgleda dobro, a novi susret u kojem nije uspio doći do pobjede odigrao je danas na svom stadionu protiv Posušja. Samo je remizirao 1:1 i u konačnici može biti i zadovoljan s obzirom da je do 94. minute bio u zaostatku.

Igraj na utakmice Premijer lige BiH na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vodeći pogodak za goste postigao je hrvatski internacionalac Karlo Kamenar i to vodstvo gosti su držali od 33. minute pa sve do 94.

Željezničar je ipak došao do boda i to pogotkom Vahida Selimovića kada se već činilo da će gosti do punog plijena.

Ovim remijem Željezničar je ostao ispred Posušja s dva boda više, ali za vodećim Borcem zaostaje velikih 17 bodova.