SuperSport HNL, 16. kolo, 26.11.2023, 17:10 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Mateo Erceg (Pristeg), Goran Perica (Šibenik), Vice Vidović (Split)
Sven Blummel 36', 45'+3'
3:0(3:0) Rudeš
Rudeš
Susret počinje u 17:10 sati.
 U posljednjem susretu 16. kola SuperSport HNL-a Gorica na svom travnjaku dočekuje momčad Rudeša. Gosti i dalje čekaju na prvu pobjedu i nadaju se da će do nje doći upravo na ovom gostovanju.
1' Počeo je susret.
4' Već u četvrtoj minuti dobra prilika za Goricu, ubačena lopta u sredinu za samog Soldu koji puca glavom, ali ravno u Markovića.
9' Bolji ulazak u utakmicu Goričana koji su već imali jednu dobru priliku i općenito bolje stoje na terenu.
16'
GOL! Gorica - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Nikola Vujnović. Asistent je Josip Mitrović.
16' Gorica vodi 1:0! Dobra akcija domaćina, lopta na lijevu stranu za Mitrovića koji je odmah šalje u sredinu gdje natrčava Vujnović i lako zabija za vodstvo!
19' Dobar pokušaj Pršira, malo nesigurna reakcija Markovića, ali ipak brani.
27'
Žuti karton dobio je Sven Blummel.
36'
GOL! Gorica - Rudeš 2:0
Mrežu je zatresao Sven Blummel. Asistent je Jurica Pršir.
36' Gorica podiže na 2:0 nakon krasog dodavanja Jurice Pršira! Odlično je proigrao Blummela koji je došao sam pred vratara i lakoćom zabio.
42' Pravo je čudo kako Gorica nije došla do trećeg gola! Nakon ubačaja u 16 metara Krizmanić je skrenuo loptu prema golu, ali Marković fantastično brani, odbijena lopta doplazi do Vujnovića koji je zakucava u vratnicu!
43' Evo prilike i za Rudeš! Latković je pucao, izgledalo je opasno, ali Banić je dovoljno skrenuo da lopta prođe nekoliko centimetara pokraj vratnice.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3'
GOL! Gorica - Rudeš 3:0
Mrežu je zatresao Sven Blummel. Asistent je Josip Mitrović.
45'+3' Još jednom obrana Rudeša izigrana, Mrzljak je odlično proigrao Mitrovića koji prolazi lijevom stranom i šalje loptu u sredinu za Blummela, a on pogađa u sami kut.
45'+4' Kraj prvog dijela, prema viđenom, ovdje je sve riješeno.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Rešetar, ulazi Brian Oddei.
46'
Izmjena! Izlazi Robin Šimović, ulazi Krešimir Kovačević.
46'
Izmjena! Izlazi Andrej Lazarov, ulazi Ivan Pešić.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Mihaljević, ulazi Ivan Tomečak.
46' Počelo je drugo poluvrijeme, Ivan Mijač promijenio je četvoricu i to sve govori.
52' Dobro je Rudeš krenuo u drugo poluvrijeme, imao je sada Pešić dobar pokušaj, ali lopta ide msalo pokraj vratnice.
64'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Ante Matej Jurić.
64'
Izmjena! Izlazi Sven Blummel, ulazi Alexander Munksgaard Nielsen.
68'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Vanja Vukmanović.
73' Traje VAR provjera potencijalnog kaznenog udarca za Rudeš, Soldo i Tomečak bili su u duelu.
76' Nema kaznenog udarca, četiri minute trajala je provjera.
77'
Izmjena! Izlazi Marko Soldo, ulazi Lenny Ilečić.
77'
Izmjena! Izlazi Filip Mrzljak, ulazi Luka Kapulica.
83' Jako blizu, Oddei je napravio slalom u 16 metara domaćina, došao do prostora za udarac i pucao malo pokraj gola.
85' Fantastična obrana Markovića, Vujnović je uzeo loptu, gađao izvana, ali vratar Rudeša odlično brani.
88'
Žuti karton dobio je Vanja Vukmanović.
89'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Sekou Matar Sagna.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Gorica odnosi pobjedu 3:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!