Konferencijska liga, skupina C, 5. kolo, 30.11.2023, 16:30 h, Astana Arena, Astana
Stjepan Lončar
31'
17
Abat Aimbetov
63'
10
Marin Tomasov
63'
15
Abtzal Bejsebekov
77'
27
Timur Dosmagambetov
78'
Susret počinje u 16:30 sati.
1' Kreće utakmica.
6' Dinamo je za sada preuzeo inicijativu.
6' Dobra situacija za Dinamo, Kaneko je ostavio loptu za Baturinu koji puca sa 16 metara, ali nije bio previše jak. Čondrić je bez prevelikih poteškoća otklonio opasnost.
10' Penal za Astanu!
10' Čondrić je boksao loptu s ruba 16 metara, a domaćin krenuo u polukontru. Mišić je srušio Astanova, sudac bez zadrške dosudio penal.
11' Zagorac brani udarac Darboa!!
15' Nešto bolji period igre domaće momčadi. Za njih velika šteta što nisu postigli pogodak.
18' Udarac Baturine izvana, Čondrić nije najbolje reagirao, ali na njegovu sreću lopta je otišla kraj stative.
19' Kombinacija Dinama nakon kornera, opet je Baturina pucao, ali ovoga puta otišlo je kraj gola.
20' Vorogovskij je povukao prema naprijed, ali loše je pucao.
24' Vidović je vukao loptu, obrana Astane se povlačila, ušao je u 16 metara i onda pucao vrlo loše ravno u Čondrića.
28' Dosta netočnih dodavanja Dinamovih igrača, Astana to pokušava kazniti brzom tranzicijom.
31'
Izmjena! Izlazi Fabien Ourega, ulazi Stjepan Lončar.
38'
Žuti karton dobio je Islambek Kuat.
39' Kaneko je sve napravio sam, projurio je kroz obranu Astane, ušao u 16 metara i gađao bliži kut, ali lopta ide malo pokraj vratnice.
42' Skoro skup kiks Ljubičića, dijagonala je išla na desnu stranu Astaninog napada, Ljubičić je promašio loptu, uzima je Darboe, ulazi u 16 metara i srećom puca pokraj gola.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+5' Kraj prvog dijela 0:0. Za očekivati je da bi u svlačionici mogao ostati Ristovski koji je zaradio udarac u završnici, pitanje je je li se oporavio dovoljno.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Petar Sučić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46' Pedesetak sekundi nakon što je počelo drugo poluvrijeme, Kaneko je pucao s 18 metara, ali i to je išlo u Čondrića.
48'
GOL! Astana - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Gabriel Vidović.
48' Dinamo vodi 1:0! Sučić je povukao loptu i pucao izvana, Čondrić odbija, ali do Vidovića koji puca s desetak metara u sami kut!
50' Krasna obrana Čondrića! Nakon kornera pucao je Petković, ali vratar Astane pogađa stranu i brani!
58'
Žuti karton dobio je Dušan Jovančić.
62' Krasna prilika za Vidovića! Dobro je Dinamo kombinirao, lopta je gurnuta u 16 metara za Vidovića koji puca snažno s 14-15 metara, ali preko gola!
63'
Izmjena! Izlazi Dembo Darboe, ulazi Abat Aimbetov.
63'
Izmjena! Izlazi Elkan Astanov, ulazi Marin Tomasov.
72'
Žuti karton dobio je Dino Perić.
73'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Dušan Jovančić.
73' Glup prekršaj Jovančića s leđa u trenutku dok je imao već žuti karton.
75'
Žuti karton dobio je Varazdat Harojan.
75'
Izmjena! Izlazi Dino Perić, ulazi Boško Šutalo.
76' Odlična prilika, Moharrami je idealno centrirao za Petkovića koji puca glavom, ali pokraj vratnice!
77'
Izmjena! Izlazi Islambek Kuat, ulazi Abtzal Bejsebekov.
78'
Izmjena! Izlazi Jan Vorogovskij, ulazi Timur Dosmagambetov.
78'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Tibor Halilović.
78'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Mauro Perković.
79'
GOL! Astana - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Takuro Kaneko.
79' Bomba Kaneka, Čondrić nemoćan! Nakon kornera odbijena lopta do Kaneka koji je opalio iz prve u sam gornji kut!
84' Puno sreće za Astanu, Moharrami je ušao u 16 metara i opalio iskosa s desne strane, ali pogodio vratnicu!
86'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Gabriel Rukavina.
90' Četiri minute nadoknade.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!