Puljani izbacili Torcidu, Square slavio kod Hajduka

Petar Jenjić • subota, 02.12.2023.

Odigrane su četiri utakmice osmine finala Hrvatskog malonogometnog Kupa. Plasman u četvrtfinale izborili su: Stanoinvest Futsal Pula, Square, Novi Marof i Brod 035...

Plasman na završni turnir Kupa izborila je Stanoinvest Futsal Pula koja je svladala Torcidu s 4:0 i tako će imati priliku braniti naslov iz prošle sezone.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već na početku susreta Puljani su stigli do dva pogotka prednosti, a poentirali su David Mataja i Manuel Pacheco Blazquez. U završnici utakmice postigli su još dva gola, zabijali su Felipe Echavarria i Daniel Moravac.

Pravu golijadu vidjeli smo u Splitu gdje je Square slavio protiv Hajduka s čak 6:4. Nakon prvog poluvremena već je imao vodstvo od 4:0 golovima: Lasi Artua Lintule, Marka Kuraje, Hrvoja Cvjetkovića i Guilhermea Dos Santosa.

Mladen Burilović s dva gola smanjuje zaostatak domaćina, nakon čega Kuraja povećava na 5:2, a Haron Džanković postiže šesti pogodak Dubrovčana. Hajduk je ublažio poraz preko Denisa Kuzmanića i Antonija Blaževića.

Brod 035 slavio je u Slavonskom Brodu protiv Jezera s 5:3. Dva pogotka postigao je Almendin Bundavica, dok su po jedan dodali Matej Gačić, Berislav Brnjić i Mario Ćubel. Za goste je dva gola postigao Deni Kolega, a jedan je dodao Joško Šimat.

Novi Marof slavio je u gostima kod Heroja 2007 nakon boljeg izvođenja penala. Poslije 40 minuta igre bilo je 2:2, a domaćin je dva puta ispuštao vodstvo koje je stekao golovima Tonija Bugarije i Šime Brajkovića. Za goste su zabijali Tomislav Rakić (autogol) i Antonio Merkaš.