79'
Mario Carević
Susret počinje u 12:30 sati.
1' Kreće utakmica.
1' Odmah šansa za Šibenik, Ivan Cvijanović je zaprijetio nakon ubačaja s desne strane, ali obranio je domaći vratar.
12' Nakon uvodne šanse, uslijedio je period bez pravih prigoda.
15' Velika šansa i veliki promašaj Šibenčana, Brajković je odigrao za Bačelića-Grgića koji se s pet metara nije uspio najbolje snaći pa je poslao loptu preko gola.
23' Ništa od pogotka!! Činilo se da je lopta u mreži, u šansi je bio Božić kojem je prvi udarac obranio Kovačević, a nakon toga je odbijanac poslao kraj stative.
26' Ubačaj nakon kornera, glavom je pucao Ćosić, ali obranio je domaći vratar!
30'
GOL! Cibalia - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Karlo Miljanić. Asistent je Samer Spahić.
30'

Iz prve šanse Cibalia vodi! Tražili su gosti zaleđe, ali pomoćni sudac nije dignuo zastavicu. Miljanić je prebacio Đakovića i zabio za 1:0.

41' Kovačević je otišao u prazno nakon kornera, no Šibenik nije to uspio iskoristiti. Nakon toga sjajna kontra Cibalije, povukao je Leandro Caimanque, ali pogodio je gredu!!
45'+1' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Samer Spahić, ulazi Rene Šarić.
46'
Izmjena! Izlazi Bruno Brajković, ulazi Toni Kolega.
46'
Izmjena! Izlazi Stipe Bačelić-Grgić, ulazi Carlos Eduardo Torres Gongora.
46' Krenuo je nastavak.
56'
Crveni, isključujući karton dobio je Dominik Jergović.
56' Jergović je kao zadnji igrač u obrani srušio Majića. Zaradio je izravan crveni karton.
57' Majić iz slobodnog udarca, ali to ide malo iznad grede.
58'
GOL! Cibalia - Šibenik 1:1
Mrežu je zatresao Ivan Cvijanović. Asistent je Toni Kolega.
58'

Odmah se Šibenik vraća! Kolega je prebacio s desne na lijevu stranu, a na loptu je natrčao Cvijanović koji udarcem isprve sa šest metara matira domaćeg golmana.

61'
Izmjena! Izlazi Leandro Samper Caimanque, ulazi Hrvoje Crnčec.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Ćosić, ulazi Ivan Delić.
65' Majić je pucao izvana, Kovačević brani uz manje poteškoće.
66'
Izmjena! Izlazi Lukas Buić, ulazi Josip Pejić.
70'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Ivan Roca.
74'
GOL! Cibalia - Šibenik 1:2
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
74'

Ivan Božić donio je vodstvo Šibenčanima nakon ubačaja s desne strane!

79'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Roko Ivanković.
79'
Izmjena! Izlazi Rafael Pereira, ulazi Jurica Bajić.
84'
Žuti karton dobio je Ivan Cvijanović.
86' Velika šansa za Šibenčane da potvrde pobjedu, ali Torres je pucao loše preko gola.
89'
Žuti karton dobio je Hrvoje Crnčec.
89' Torres se namjestio i pucao s 15 metara, no otišlo je kraj gola.
90'+1'
GOL! Cibalia - Šibenik 1:3
Mrežu je zatresao Carlos Eduardo Torres Gongora. Asistent je Roko Ivanković.
90'+1'

Udarac Carlosa Torresa odbio se u gol od Mate Zvonimira Lasića za potvrdu pobjede!

90'+2' Sjajna obrana Kovačevića nakon udaraca Ivankovića.
90'+3' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!