86'
Igor Budiša
Susret počinje u 12:50 sati.
1' Počeo je susret.
1' Već u prvoj minuti Zrinski je zaprijetio preko svog nasjboljeg napadača Dogana, ali nije dobro zahvatio loptu.
2' Nove prilike za Zrinski, pritisnuo je i u nekoliko navrata prijetio, ali u konačnici Horvat puca pokraj vratnice.
14' Nakon furioznog početka susreta, igra se malo primirila i igra se više na sredini terena.
17' Slobodnjak za Orijent na 17 metara, Monjac je probao, pucao pokraj živog zida, ali i pokraj gola.
33' Vrlo lijep pokušaj Faala, probao je škaricama, ali nije uspio svladati Stanića.
45' Kraj prvog dijela, bez dodatka, malo toga smo vidjeli u drugoj polovici prvog poluvremena.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
54' Ovo je bilo vrlo izgledno, Unušić je ušao u 16 metara i dao povratnu loptu prema Pekariću, ali on nije došao do nje.
58'
Izmjena! Izlazi Niko Gajzler, ulazi Dominik Simčić.
59'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Ajdin Mujagić.
59'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Patrick Pejić.
61'
Žuti karton dobio je Amar Pekarić.
65' Odlična situacija za Orijent! Ubačena lopta u 16 metara dolazi do Faala koji je u odličnoj poziciji, puca glavom, ali Stanić sjajno brani.
67' Pekarić opasno pleše po rubu drugog žutog kartona, Dadić mu je sada progledao kroz prste.
69'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Domagoj Jelavić.
70'
Izmjena! Izlazi Franjo Lazar, ulazi Adriano Milanović.
71'
GOL! Orijent - Zrinski 0:1
Mrežu je zatresao Domagoj Jelavić.
71' Zrinski vodi 1:0! Tek što je ušao u igru, Jelavić je opalio izvana i lopta je završila u mreži domaćeg vratara!
83' Pokušava Orijent na sve načine doći do poravnanja, ali prevelika je gužva pred golom.
84'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Filip Zrilić.
85'
Žuti karton dobio je Adriano Milanović.
86'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Gabriel Eskinja.
90' Šest minuta nadoknade.