SuperSport HNL, 18. kolo, 10.12.2023, 15:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Fran Jović (Zagreb), Luka Pušić (Zagreb), Dejan Vuković (Zagreb)
Ramon Mierez 6'
Slavko Bralić 90'+2'
Osijek
Susret počinje u 15:00 sati.
 U susretu 18. kola SuperSport HNL-a Varaždin na svom stadionu dočekuje Osijek. Dvoboj je to momčadi koje su u rezultatskoj krizi i već neko vrijeme bez prvenstvene pobjede.
1' Kreće utakmica.
3' Prvi udarac djelo je Lovrića, ali Zelenika lako hvata.
6' Mierez je zabio gol, ali dosuđeno je zaleđe.
6' Čeka se VAR.
6'
GOL! Varaždin - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Kristijan Lovrić.
8' I ponovno ovo predugo traje.
9'

Ipak pogodak Miereza!

11'

Predugo je trajala ova priča s VAR-om, ali ne smijemo zaboraviti prekrasan udarac napadača Osijeka koji je pogodio s 15 metara malo ispod grede. Piše se šesta minuta kao vrijeme pogotka.

25' Očekivano se najviše igra na sredini terena. Za sada bez pravih šansi, iako Varaždin ima veći posjed lopte.
34' Varaždinci bez udarca prema golu.
36' Mitrovski iz slobodnog udarca, lopta od bloka u korner. Domaći traže igranje rukom.
37' Jović je pogledao snimku, Lovrića je lopta pogodila u ruku. Penal!
38'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Igor Postonjski.
38' Sigurno je to izveo Postonjski.
41'
Žuti karton dobio je Mijo Caktaš.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+2' Neopreznost gostiju, ali otklonjena je opasnost.
45'+6' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bručić, ulazi Antonio Boršić.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Fran Brodić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Šime Gržan.
46'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Drambajev, ulazi Nail Omerović.
46' Po dvije promjene na obje strane. Krenulo je drugo poluvrijeme.
55' Lovrić ubacuje iz slobodnog udarca, Bralić nije najbolje uspio skrenuti loptu u gol. Zelenika lako hvata.
61'
Izmjena! Izlazi Darko Nejašmić, ulazi Vedran Jugović.
61'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Petar Brlek.
64'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Mario Marina.
65' Prilika za Brodića, ali predugo je čekao na udarac. Završilo je u bloku.
68' Brodić je stigao prvi na loptu, ali Malenica je obranio njegov pokušaj. Najbolja šansa u nastavku,
69'
GOL! Varaždin - Osijek 2:1
Mrežu je zatresao Marin Pilj. Asistent je Michele Šego.
69'

Preokret Varaždina! Šego je poslao loptu prema naprijed, propustio je Brodić za Pilja koji ulazi u kazneni prostor, zaobilazi Malenicu i postiže gol.

71' Bakljada Kohorte, čeka se nastavak susreta.
73' Kreće nastavak.
76'
Žuti karton dobio je Andre Duarte.
77'
Izmjena! Izlazi Anton Matković, ulazi Renan Guedes.
82' Nova, sjajna šansa Varaždinaca, ali nema pogotka. Mitrovski je pucao u dva navrata, ali Malenica je oba puta bio spreman.
83'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Ivan Nekić.
85'
Žuti karton dobio je Oliver Zelenika.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
GOL! Varaždin - Osijek 2:2
Mrežu je zatresao Slavko Bralić. Asistent je Kristijan Lovrić.
90'+2'

Osijek dolazi do poravnanja! Lovrić je ubacio, a Bralić iz voleja poentirao za 2:2.

90'+3'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi David Mištrafović.
90'+4'
Žuti karton dobio je Petar Brlek.
90'+5' Sjajna šansa za Varaždin i odlična obrana Malenice!
90'+7' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!