Mladi stoper Dinama na posudbi u Bravu strijelac u pobjedi protiv Rogaške

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.12.2023.

Slovenci ovog vikenda imaju na rasporedu susrete 19. kola, a Bravo je preokretom slavio na svom travnjaku protiv posljednjeplasirane Rogaške...

Bravo nastavlja s dobrim igrama u slovenskom prvenstvu te je upisao osmu ovosezonsku pobjedu. Igrao je protiv posljednjeplasirane Rogaške i slavio je s 3:2.

Igraj na utakmice slovenskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Očekivala se i lakša pobjeda domaćina, ali na kraju je slavio preokretom u drugom poluvremenu.

Počelo je dobro za domaćina, u završnici prvog dijela Dinamov branič na posudbi u Bravu, Jakov Gurlica, lijepo zabio iz slobodnog udarca.

U drugom dijelu Nejc Gradišar s dva pogotka donio je preokret gostima, ali Bravo je ipak u završnici golovima Luke Štora i Mateja Poplatnika stigao do pobjede.

Gurlica i Matija Orbanić odradili su cijelu utakmicu kod Brava, a kod gostiju svih 90 minuta odradili su Petar Čuić i Antonio Majcenić. Filip Braut i Toni Vinogradac ušli su u nastavku.