Konferencijska liga, skupina C, 6. kolo, 14.12.2023, 21:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Ricardo de Burgos, Iker De Francisco, Jon Nunez (Španjolska)
Marsel Ismajlgeci
31'
3
Arber Potoku
70'
99
Bleart Tolaj
70'
23
Bernard Karrica
82'
30
Arb Manaj
82'
Ilir Daja
Susret počinje u 21:00 sati.
 Vrijeme je za odluku ostaje li Dinamo i na početku sljedeće godine u Europi ili ovdje završava njegov put. Za prolazak u nokaut fazu Konferencijske lige ne smije izgubiti na Maksimiru od kosovskog Ballkanija.
1' Počeo je susret.
3' Jako lijepa akcija Kaneka koji je izneredio trojicu gostujućih igrača, zatim razvio napad u sredinu, u konačnici je lopta gurnuta u kazneni protor prema Vidoviću, ali je ipak bila prejaka.
9' Kockali su se gosti već nekoliko puta s dodavanjima u svojih 16 metara, napokon su pogriješili, loptu je uzeo Baturina, ušao u 16 metara, ali je u zadnji trenutak izblokiran.
15' Dominacija Dinama u početku, ali to se i očekivalo.
15'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
23' Ballkani je uhvatio ravnotežu i odmaknuo Dinamo od svog gola te sve hrabrije dolazi pred Dinamovih 16 metara.
31'
Izmjena! Izlazi Nazmi Gripshi, ulazi Marsel Ismajlgeci.
31'
Žuti karton dobio je Ilir Daja.
35'
Žuti karton dobio je Lorenc Trashi.
39'
Žuti karton dobio je Gentrit Halili.
39' Zaredali su gosti sa žutim kartonima, dva zbog neoprezne igre, ali utakmica nije posebno gruba.
40' Ovo ne izgleda dobro, Boško Šutalo spustio se na travnjak i pokazao da će trebati zamjenu, gležanj je nešto ranije stradao i u punom sprintu ponovno ga je osjetio.
42'
Izmjena! Izlazi Boško Šutalo, ulazi Sadegh Moharrami.
42' Nesretni Šutalo napustio je igru, još se sjećamo njegove dugačke pauze nakon teške ozljede prošle sezone u Šibeniku. Tek sada se vraća u pravu formu i onda stiže nova ozljeda, nadamo se lakša.
45' Čak pet minuta nadoknade.
45'+5' Prilika za Vidovića, ali nema gol! Petković je dobio loptu na desnoj strani, pronašao je odmah Vidovića koji puca, ali ravno u vratar. Kraj prvog dijela, 0:0!
46'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Bulat.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Nije Finamo dobro ušao u drugo poluvrijeme, Ballkani se čak i nametnuo. Modri ponovno izgledaju nepovezano i skromno, kao i protiv Rudeša.
59' Dvije velike obrane Kolicija! Prvo je skinuo Petkovićev pokušaj s ruba kaznenog prostora, a u nastavku akcije Kaneko je nabacio na drugu vratnicu gdje iz blizine puca Perković, ali vratar i to brani.
65'
Žuti karton dobio je Takuro Kaneko.
68'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Robert Ljubičić.
68'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Dario Špikić.
69'
GOL! Dinamo - Ballkani 1:0
Mrežu je zatresao Dino Perić. Asistent je Josip Mišić.
69' Dinamo je napokon poveo! U 69. minuti Mišić je nabacio iz kornera, u skoku je najviši bio Dino Perić koji s peterca pogađa za 1:0!
70'
Izmjena! Izlazi Lorenc Trashi, ulazi Arber Potoku.
70'
Izmjena! Izlazi Edvin Kuč, ulazi Bleart Tolaj.
72'
GOL! Dinamo - Ballkani 2:0
Mrežu je zatresao Bruno Petković.
72' 2:0 vodi Dinamo! Ponovno nakon prekida, nije to Ballkani uspio u potpunosti iskontrolirati, prvi val je odbijen, ali u drugom valku Perić puca glavom, vratar odbija, ali na loptu dolazi Petković i lakoćom zabija!
75'
Žuti karton dobio je Lumbardh Dellova.
75' Kazneni udarac za Dinamo! Srušen je Kaneko koji je jurio u kontru, Dellova ga je srušio i Dinamo je dobio novu priliku za pogodak!
77'
GOL! 3:0! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
77' Petković vrlo mirno i lakoćom zabija za 3:0!
78'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Gabriel Rukavina.
80' Prilika za goste, pobjegao je Berisha, ali Zagorac je odlično obranio.
82'
Izmjena! Izlazi Gentrit Halili, ulazi Bernard Karrica.
82'
Izmjena! Izlazi Walid Hamidi, ulazi Arb Manaj.
84' Petković krasno proigrava Moharramija koji dolazi iskosa pred vratara, puca snažno, ali Kolici brani njegov pokušaj.
90' Još dvije minute.
90'+4' Kraj, Dinamo uzima pobjedu 3:0 i prolazi u nokaut fazu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!