Zimski sportovi

Borna Rendulić ponovno strijelac, završio priču u pobjedi protiv CSKA

Branimir Korać • četvrtak, 21.12.2023.

U velikom dvoboju KHL-a između SKA iz St. Peterburga i moskovskog CSKA, SKA je stigao do pobjede 6:2. Strijelac je bio i hrvatski reprezentativac Borna Rendulić...

Dvoboji SKA iz St. Peterburga i CSKA Moskve u KHL-u uvijek bude veliku pozornost, no ove sezone St. Peterburg dominira i upisao je i treću pobjedu i trećem međusobnom dvoboju. Ovaj put bio je posebno uvjerljiv i slavio je sa 6:2.

Igraj na utakmice KHL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Stvari su krenule krivim smjerom za Moskovljane taman od polovice susreta, dotad je sve bilo otvoreno, domaćin je vodio 2:1, ali nakon toga sve se raspalo iz gostujuće perspektive.

Artjom Sergejev i Marat Hairulin odveli su SKA do 2:0 prije nego je Sergej Plotnikov smanjio na 2:1.

Do kraja druge dionice Maksim Fedotov i Pavel Dedunov povisili su na 4:1 i tu je obavljen veći dio posla. U završnih 20 minuta prvo je Arseni Gricjuk povisio na 5:1, Artjom Baraboša smanjio je na 5:1, a točku na i stavio je Borna Rendulić minutu i 19 sekundi prije kraja susreta.

Renduliću je ovo treća utakmica zaredom s postignutim pogotkom, a SKA je slavio u sve tri.