Marijan Šuto svojim prvim ovosezonskim golom donio pobjedu Othellosu

Branimir Korać • petak, 22.12.2023.

U 16. kolu ciparskog prvenstva Othellos je upisao pobjedu protiv Achnasa s 2:1, a strijelac pobjedničkog gola bio je hrvatski internacionalac Marijan Šuto...

Othellos je prekinuo seriju poraza slaveći u 16. kolu ciparskog prvenstva protiv Achnasa na svom terenu s 2:1.

Igraj na utakmice ciparskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Achnas je nastavio niz utakmica bez pobjede dok je Othellos uspio slaviti i to preokretom.

Vodili su gosti od 21. minute golom Manuela de Irionda, no u završnici prvog dijela Konstantinos Kastanas poravnava.

Dugo je domaćin lomio otpor Achnasa i napokon je poveo u 85. minuti kada je nakon ubačaja s desne strane hrvatski napadač Marijan Šuto glavom pospremio loptu u gol.

ŠĐutoi je proteklih sezona igrao vrlo dobro u dresu Othellosa u drugoj ligi, noi tek sada je došao do prvog pogotka u najvišem rangu. U igru je ušao u 66. minuti umjesto Brazilca Lucasa Ramosa.

Bitno je napomenuti kako je Achnas još od 13. minute igrao bez isključenog Emmanuela Lomoteya.