Morski vukovi kaznili pogreške Big Banga i izborili polufinale Kutije

Branimir Korać • utorak, 26.12.2023.

Krenuo je i seniorski dio štefanjske Kutije, odigrano je prvo četvrtfinale u kojem je CB Sea Wolf Spegra svladao Big Bang Instalacije Jurković s 3:0...

Rezultatski vrlo glatko, ali tek u posljednje tri minute pobjednik je odlučen i to u velikoj mjeri zahvaljujući pogreškama Big Banga.

Igraj na utakmice Kutije šibica na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Od početka je Sea Wolf bio opasan, posebno preko sjajnog Tonija Kirevskog za kojeg Big Bang nije imao rješenje.

Upravo Kirevski je i donio Sea Wolfu vodstvo u 15. minuti iz sjajne kontre nakon nesporazuma u napadu Big Banga, dupli pas odigrali su Kirevski i Ivan Bradarić, a Kirevski je pogodio praznu mrežu.

Ovdje nije pomogao niti sjajni vratar Marko Mikulić koji je skinuo nebrojeno teških pokušaja Sea Wolfa.

U drugom dijelu Rogošić je mogao ubiti utakmicu, išao je sam na Mikulića, ali pucao je pokraj gola da bi nedugo zatim na drugoj strani Jerko Leko zatresao gredu.

U završnici je Big Bang zaigrao s igračem vratarem i skupo platio dvije pogreške.

Prvo je Gaši premekano dodavao, Antonio Blažević je to pročitao, presjekao dodavanje i pogodio sa svoje polovice.

Minutu kasnije nova pogreška Big Banga, mekan u duelu bio je Ćibarić, Kirevski uzima loptu i zabija za konačnih 3:0 i zaslužen prolaz u polufinale.