Celtic nije imao problema u gostima kod Dundeeja, u dobrom raspoloženju čeka Rangerse

Mihaela Bradovski • utorak, 26.12.2023.

U susretu 20. kola škotskog prvenstva Celtic je upisao pobjedu u gostima kod Dundeeja. Nije bilo problema za Rodgersovu momčad koja je mogla slaviti i puno uvjerljivije...

Razlika u kvaliteti je bila očita i Celtic je glatko s uvjerljivih 3:0 slavio protiv Dundeeja u 20. kolu škotske Premier lige. Odličan nastup Celtica i potvrda kako su ona dva vezana poraza od Kilmarnocka i Heartsa prošlost.

Igraj na utakmice škotskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tim porazima pomogao je Rangersima da se vrate i dobiju priliku preuzeti vrh, no sada ponovno Celtic može u 21. kolu pobjedom protiv Rangersa uzeti stvari u svoje ruke.

U gostima kod Dundeeja momčad Brendana Rodgersa imala je čak 38 udaracva na gol dok je domaćin imao pet, a sva tri gola pala su u drugom poluvremenu.

Paulo Bernardo načeo je domaću mrežu u 52. minuti, a u posljednjih deset minuta Mikey Johnston dodao je dva gola.

Celtic sada ima pet bodova prednosti i ima dvije utakmice više.