Četvrtoligaš zabio gol, ali nije ozbiljnije ugrozio Real Madrid

Petar Jenjić • subota, 06.01.2024.

Plasman u osminu finala španjolskog Kupa izborio je Real Madrid koji je slavio kod Arandine rezultatom 3:1. Luka Modrić nije nastupio za Kraljevski klub...

Odigrana je i posljednja današnja utakmica šesnaestine finala Kupa kralja. Real Madrid gostovao je kod četvrtoligaša Arandine i stigao do pobjede od 3:1, a sva četiri gola pala su u drugom poluvremenu.

Igraj na Kup kralja na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata i tim rezultatom definitivno su mogli biti zadovoljniji domaćini. Ističu se dva pokušaja Arde Gülera, prvi je obranio domaći vratar, a drugi iz slobodnog udarca završio je na stativi.

U 54. minuti Real je ipak stigao do vodstva iz penala, a realizirao ga je Joselu, iako je Adrian Alvarez pročitao stranu. Odmah nakon toga do pogotka je stigao i Brahim Diaz, i to slabijom, desnom nogom.

Na isteku regularnog vremena gostujući sastav postigao je i treći pogodak, a zabio ga je Rodrygo na asistenciju Diaza. Domaćin je do kraja susreta uspio zabiti počasni pogodak, lijepo je prošao Raly Cabral po desnoj strani i uz pomoć gostujućeg igrača skrenuo loptu u gol.

Luka Modrić otputovao je na utakmicu s ekipom, ali nije ulazio u igru.