Rijeka pobjedom krenula u pripremni period

Petar Jenjić • utorak, 09.01.2024.

U prijateljskom susretu u Čatežu, nogometaši Rijeke stigli su do pobjede. Protivnik je bilo Radomlje, a Rječani su slavili rezultatom 2:0...

Nogometaši Rijeke na pripremama su u Čatežu, a danas su odigrali prvi pripremni susret. Protivnik je bilo Radomlje, a momčad Željka Sopića slavila je rezultatom 2:0.

Igraj na prijateljske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prvo poluvrijeme igralo se sat vremena, a drugo standardnih 45 minuta. Rijeka tijekom većeg dijela prvog dijela nije dopustila previše svom protivniku, ali ni sama nije imala previše konkretnijih i opasnijih prilika.

Ipak, do vodstva je uspjela stići u 57. minuti, Alen Grgić je asistirao, lopta je prošla kroz kazneni prostor do Moma Yansanea koji je lijepo poentirao.

Do drugog pogotka Rijeka je stigla u 73. minuti. Nakon jednog slobodnog udarca do lopte je stigao Niko Galešić koji je lijepim udarcem u sami kut matirao protivničkog vratara. Prvi pravi udarac Radomlje je imalo nekoliko minuta kasnije, ali obranio je Ivan Zlomislić.

Do kraja susreta nije bilo prevelikih šansi, a rezultat se nije promijenio.