Sturm napravio preokret protiv Rijeke i upisao pobjedu

Petar Jenjić • petak, 12.01.2024.

Nogometaši Rijeke upisali su prvi poraz na pripremama za nastavak sezone. Protivnik je bio Sturm Graz, a austrijska ekipa nakon preokreta je slavila s 2:1...

Nakon utakmice protiv Radomlja, pred Rijekom je bila utakmica protiv puno jačeg protivnika. Sturm Graz trenutno je druga momčad austrijske Bundeslige, igrala je i Europsku ligu, a i danas se pokazala u dobrom svjetlu.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Potrebno je izdvojiti da se igralo četiri puta po 30 minuta. Rijeka je u ranoj fazi susreta, već u sedmoj minuti, stigla do vodstva. Krasno je povukao prema naprijed Toni Fruk i odličnim udarcem izvana pogodio sami kut protivničkog gola.

Sturm je do poravnanja stigao u 39. minuti kada se na ljevicu izvukao Manprit Sarkaria i krasno pogodio suprotni kut za 1:1.

Austrijska ekipa do potpunog preokreta stigla je deset minuta kasnije kada je iz blizine najbolje na ubacivanje reagirao Amady Camara i poslao loptu iza vratara Rijeke.

U ostatku utakmice rezultat se nije promijenio.