Antonia Ružić upisala 14. uzastopnu pobjedu i ponovno ušla u finale u Nonthaburiju

Mihaela Bradovski • subota, 13.01.2024.

Hrvatska tenisačica Antonia Ružić igrat će u finalu ITF turnira u tajlandskom Nonthaburiju. Ružić je u polufinalu svladala Sarah Saito u dva seta...

Iza Antonije Ružić je još jedan dobar meč i na trećem turniru u nizu na kojem je nastupila, prolazi u treće finale. U prva dva je slavila i ima dobru priliku slaviti i u trećem.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U tajlandskom Nonthaburiju u polufinalu je bila bolja od Japanke Sarah Saito koju je svladala bez većih problema u dva seta.

Saito joj je bila protivnica i prošlog tjedna u finalu, a i tada je Ružić bila vrlo uvjerljiva i nije protivnici dala nikakvu šansu.

Ovaj put slavila je sa 6:4, 6:0 u susretu koji je bio ravnopravan samo u prvom setu.

U finalu će Antonia igrati protiv domaće igračice, pete nositeljice Mananchaye Sawangkaew.