Leko poražen kod kuće od fenjeraša u službenom debiju na klupi Standarda

Branimir Korać • nedjelja, 21.01.2024.

Nakon što je napustio klupu Hajduka, Ivan Leko nije dugo bio bez posla. Preuzeo je Standard iz Liegea u kojem je jučer imao i službeni debi...

Prvi put Ivan Leko vodio je Standard u borbi za bodove i nije mogao na kraju biti zadovoljan. Njegova momčad poražena je 1:0 na domaćem travnjaku protiv Kortrijka.

Igraj na utakmice belgijskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Očekivao je Leko tri boda iz ovog dvoboja, Kortrijk se nalazi na posljednjem mjestu na ljestvici, međutim Standard je ponovno podbacio i upisao je novi poraz.

Lekina momčad tako je tek deseta na ljestvici s pet pobjeda, osam remija i osam poraza uz gol razliku 19:30. S 19 postignutih pogodaka je druga najneefikasnija momčad lige, lošiji je samo - Kortrijk.

Odluka je pala u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je Felipe Avenatti pogodio za, ispostavit će se, pobjedu Kortrijka.

U domaćem sastavu od 55. minute igrao je i Stipe Perica kojem je ovo najveća minutaža u prvenstvu ove sezone.