Jako dobra rola Darija Šarića, tijesna pobjeda Kingsa

Petar Jenjić • petak, 26.01.2024.

Dario Šarić odradio je jako dobro svoje minute na parketu za Golden State Warriorse koji su upisali tijesan poraz od Sacramento Kingsa. Utah Jazz odradila je dobro posao na gostovanju kod Washington Wizardsa...

Utah Jazz odradila je posao na gostovanju kod Washington Wizardsa, nanijela im šesti uzastopni poraz i prekinula svoj niz od tri poraza. Na koncu je slavila sa 123:108.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Lauri Markkanen s 29 poena, sedam skokova i pet asistencija, dok je John Collins dodao 22 koša i 16 skokova. Luka Šamanić je za minutu ostao bez učinka.

Washington je predvodio Kyle Kuzma s 26 koševa, šest skokova i pet asistencija.

Tijesan poraz na domaćem terenu upisali su Golden State Warriorsi koji su izgubili od Sacramento Kingsa sa 134:133. Pobjednički koš ubacio je Domantas Sabonis 22 sekunde prije kraja. Imali su Warriorsi dvije šanse do kraja utakmice za pobjedu, no nisu bili uspješni.

Kingse je do pobjede predvodio Harrison Barnes s 39 poena, dok je De'Aaron Fox dodao 29 koševa i pet asistencija.

Najbolji je kod Warriorsa bio Steph Curry s 33 poena i šest skokova. Dario Šarić odigrao je jako dobru rolu te za nešto manje od 20 minuta dodao 14 koševa (1/2 za dva, 4/4 za tricu), četiri skoka i pet asistencija.