79'
Davor Mladina
Susret počinje u 14:50 sati.
 Početak se malo pomiče, glavni sudac ima problema s komunikacijskom opremom.
1' Utakmica je krenula u 14:57.
6' Osijek očekivano ima više loptu u posjedu, no za sada bez konkretnijih šansi.
7' I evo prve šanse! Prekodravac je dobio loptu nakon odličnog proigravanja Lovrića, ali mladi igrač Osijeka jako loše je zahvatio i poslao je kraj gola, iako je sam izašao pred vratara.
9' Lovrić je iz kornera pokušao, ali odbio je Kralj.
14'
GOL! Osijek - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Kristijan Lovrić.
14'

Osijek zasluženo vodi 1:0! Nakon kornera loptu boksa Kralj, ali samo do Lovrića koji sa sedam metara iskosa šalje loptu u suprotni kut.

20' Odlična situacija za Osijek, povukao je Lovrić, imao je nekoliko rješenja, ali na kraju je odabrao najgore - udarac koji je završio u bloku.
23' Loša reakcija Vukmanovića, Mierez je uzeo loptu i proigrao Lovrića koji je ostao sam kao duh. Međutim, loše je pucao, ravno u Kralja.
26'
GOL! Osijek - Rudeš 2:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mateo Pavlović.
26'

Stigao je Osijek do 2:0, Jurišić je proigrao Miereza čiji se udarac od Pavlovića odbija u mrežu.

33' Evo prvog udarca Rudeša, u akciji je bio Ćorić koji je pucao u bliži kut, no obranio je Malenica.
34'
Žuti karton dobio je Marin Prekodravac.
39' Grezda puca iz daljine, bez opasnosti za gol Osijeka.
39' Mierez se izborio za malo prostora, ali udarac od bloka ide u korner.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Marin Prekodravac, ulazi Enis Cokaj.
46' Kreće nastavak.
48' Jako dobar pokušaj Osječana, ali otišlo je malo kraj gola.
49' Odličan udarac Doležala, ali brani Malenica!
51' Ubačaj iz kornera, Cokaj je bio u skoku, ali pucao je kraj gola.
58' Još jedna prijetnja gostiju, ovoga puta Grezda, ali ravno u Malenicu.
61'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Vedran Jugović.
67' Udarac Vukmanovića nije bilo loš, no golman Osijeka još jednom je na mjestu.
68'
Izmjena! Izlazi Jan Doležal, ulazi Fran Topić.
68'
Izmjena! Izlazi Vanja Vukmanović, ulazi Tomislav Srbljinović.
70'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
72'
Žuti karton dobio je Edin Šehić.
75'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Renan Guedes.
77'
Izmjena! Izlazi Ivan Pešić, ulazi Karlo Špeljak.
77'
Izmjena! Izlazi Vilim Krušlin, ulazi Dominik Mihaljević.
79'
Izmjena! Izlazi Ante Ćorić, ulazi Jakov Bašić.
80'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Slavko Bralić.
80'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Šime Gržan.
86' Nakon dugo vremena nešto opasnija situacija. Gržan je povukao i pucao s ruba 16 metara, no od bloka je otišlo u korner.
86' Kazneni udarac za Osijek!
87'
Žuti karton dobio je Mateo Pavlović.
88' Ništa od penala, žuti karton za Jugovića zbog simuliranja.
89'
Žuti karton dobio je Vedran Jugović.
89' Jugović u velikoj šansi, no nije uspio zahvatiti loptu s tri metra!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!