Matanović nastavlja sa sjajnom formom u drugoj Bundesligi, zabio i Prtajin

Petar Jenjić • petak, 02.02.2024.

Odigran je susret 20. kola druge njemačke Bundeslige između Karsruhera i Wehena. Po pogodak sa svake strane postigli su hrvatski nogometaši Ivan Prtajin i Igor Matanović...

Karlsruher je večeras na domaćem terenu odigrao utakmicu 20. kola druge njemačke Bundeslige i osmi uzastopni susret ostao neporažen. U goste je stigao Wehen, a susret je završio 2:2.

Igraj na njemačku Bundesligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je nakon prvog poluvremena vodio pogotkom Budua Zivzivadzea u 35. minuti. Početkom nastavka Wehen je poravnao, a poentirao je Ivan Prtajin koji je dočekao odbijanac i zatresao mrežu iz blizine.

Hrvatskom nogometašu to je bio sedmi pogodak sezone, ali odgovor domaćina nije se dugo čekao. Dobra kombinacija domaće momčadi i odličan udarac Igora Matanovića koji je nastavio s jako dobrom formom. U zadnjih deset utakmica ima učinak od sedam golova i tri asistencije.

Wehen je do novog poravnanja stigao u 74. minuti kada je zabio Nick Batzner, a rezultat se do kraja više nijednom nije promijenio. Oba hrvatska nogometaša odigrala su cijeli susret za svoje ekipe.

Karlsruher je sada na 28 bodova i diobi šestog mjesta, dok Wehen ima dva boda manje.