Ljubičić zabio u porazu LASK-a od Sučićevog i Šimićevog Salzburga

Petar Jenjić • petak, 02.02.2024.

Marin Ljubičić bio je strijelac za LASK u četvrtfinalnoj utakmici austrijskog kupa protiv RB Salzburga. Njegova momčad ipak je upisala poraz od 3:2...

Do plasmana u polufinale Kupa Austrije stigao je RB Salzburg koji je igrao na neugodnom gostovanju kod LASK-a i na koncu došao do pobjede od 3:2.

Igraj na austrijsko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su poveli u 13. minuti preko Lucasa Gourne-Douatha, da bi već tri minute kasnije Marin Ljubičić poravnao rezultat. Hrvatskom nogometašu to je bio sedmi gol za klub u ovoj sezoni.

Brazilac Fernando pokazao se ključnim igračem za Salzburg, prvo je poentirao u 28. minuti, a zatim i u 51. minuti za 3:1. Do kraja susreta LASK je samo ublažio poraz preko Sasche Horvatha u sudačkoj nadoknadi.

Ljubičić je odigrao cijeli susret za LASK, kao i Luka Sučić za Salzburg, dok je Roko Šimić u igru ušao u 57. minuti.