Ivan Leko još čeka svoju prvu pobjedu na klupi Standarda

Petar Jenjić • nedjelja, 04.02.2024.

Nogometaši Standard Liegea nastavili su niz bez pobjede u domaćem prvenstvu. U susretu 24. kola gostovali su kod Molenbeeka i odigrali 2:2...

Nova utakmica bez pobjede za Ivana Leku na klupi Standard Liegea. Tri dana nakon poraza protiv Antwerpa, Standard je remizirao na gostovanju kod Molenbeeka.

Igraj na belgijsko prvenstvo na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Standard je poveo u desetoj minuti zahvaljujući pogotku Wilfrieda Kange, da bi deset minuta kasnije domaćin došao do poravnanja preko Mickaela Birona. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U 83. minuti domaćin je došao do preokreta preko Ilaya Camare, ali novi prvenstveni bod Standardu donio je Kelvin Yeboah dvije minute kasnije. Molenbeek je tako prekinuo niz od šest uzastopnih poraza u svim natjecanjima.

Leki je ovo bila četvrta službena utakmica na klupi belgijskog prvoligaša, a još čeka na prvu pobjedu. Do sada ima po dva remija i poraza.