Barišićevi Rangersi dostigli Celtic na ljestvici

HINA, Petar Jenjić • srijeda, 07.02.2024.

Sinoć su do nove pobjede u škotskom prvenstvu stigli Rangersi koji su s 2:1 bili bolji od Aberdeena. Borna Barišić nije nastupio, ali njegova momčad uspjela je doći do bodova kojima se poravnala na vrhu sa Celticom...

Nogometaši Rangersa u susretu su 25. kola škotskog prvenstva na svom Ibroxu svladali Aberdeen s 2:1 te se tako bodovno poravnali s vodećim Celticom.

Igraj na škotski Premiership na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Rabbi Matondo je rano u utakmici doveo Rangers u vodstvo, već u sedmoj minuti, da bi Bojan Miovski na samom isteku prvog poluvremena poravnao rezultat.

Ipak, Todd Cantwell u nastavku pogodio za četvrtu uzastopnu pobjedu Rangersa. U 88. minuti Dujon Sterling zaradio je izravan crveni karton, no Rangersi su izdržali s igračem manje.

Borna Barišić ostao je na klupi Rangersa koji sada ima 58 bodova iz 24 utakmice. Isti učinak, ali uz za jedan gol bolju razliku pogodaka ima vodeći Celtic koji će u srijedu gostovati kod Hiberniana.