Konferencijska liga, nokaut faza, 1/16 finala - prve utakmice, 15.02.2024, 21:00 h, Stadion Benito Villamarín
Marc Roca
58'
38
Assane Diao
58'
2
Hector Bellerin
58'
39
Gines Sorroce
86'

Susret počinje u 21:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Dinamo je krenuo dosta otvoreno, ali prvi opasno prijeti domaćin, lopta se sretno odbila Nabilu Fekiru koji puca prema donjem kutu, ali brani Nevistić.
14' Dinamo zasad ostavlja dosta prostora na svom lijevom boku, Perković se jako povlači u sredinu i nekoliko lopti je već došlo s te strane.
25' Pokušaj Betisa iz kornera, ubačena lopta u kazneni prostor gdje su u skoku bili Carvalho i Pezzella i tako srećom omeli jedan drugog pa je udarac bio neprecizan.
28' Slobodnjak za Dinamo na skoro 30 metara, probao je Bulat, ali puca preko gola.
35' Ono s čime Jakirović može biti zadovoljan je to da Betis nije uspio stvoriti neki veliki pritisak i Dinamo je manje-više ravnopravan.
41' Dobra ideja, Perković je ubacio u kazneni prostor, iz drugog plana utrčao je Bulat, ali nije bio dovoljno brz i Rui Silva odnosi loptu.
45' Kraj prvog dijela, 0:0, bez pravih i konkretnih prilika.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
57' Prva veća opasnost u drugom dijelu, lopta se odbijala u 16 metara, došla je do Fekira koji je ciljao s nekih 14-15 metara, ali Theophile je dobro izblokirao. Nakon kornera Cardoso je pucao glavom pokraj gola.
58'
Izmjena! Izlazi William Carvalho, ulazi Marc Roca.
58'
Izmjena! Izlazi Abdessamad Ezzalzouli, ulazi Assane Diao.
58'
Izmjena! Izlazi Rodri, ulazi Hector Bellerin.
63'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Dario Špikić.
63'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Gabriel Vidović.
69' Odličan udarac izvana Bulata, opalio je s 20 metara, lopta je prošla malo uz vratnicu.
74' VAR provjera, mogući kazneni udarac za Dinamo! Moguće igranje rukom u 16 metara domaćina.
75' Ipak kazneni udarac, Riad je igrao rukom!!!
76'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
76' Dinamo vodi 1:0, Petković u sam kut!!!
80'
Žuti karton dobio je Assane Diao.
81'
Izmjena! Izlazi Maxime Bernauer, ulazi Takuya Ogiwara.
82'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
83' Odlična obrana Nevistića! Fekir je ubacio s desne strane, Riad je bio najviši u skoku, pucao je prema donjem kutu, ali Nevistić brani!
86'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Tibor Halilović.
86'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Sandro Kulenović.
86'
Izmjena! Izlazi Aitor Ruibal, ulazi Gines Sorroce.
87'
Žuti karton dobio je Dario Špikić.
88' Vratnica! Willian Jose sjajno je izveo slobodni udarac, lopta je išla u bliži kut, ali trese se vratnica!
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je German Pezzella.
90'+5' Dinamo odnosi pobjedu 1:0!!!!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!