Supersport Prva NL, 18. kolo, 16.02.2024, 14:30 h, Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić
Borna Bilobrk
46'
8
Gerald Chibueze Diyoke
61'
17
Karlo Abramović
78'
26
Carlo Mateković
86'
Matija Tunjić
46'
21
Luka Posinković
69'
9
Patrick Junior Osei Kesse
69'
5
Tin Ljubanović
69'
Krešimir Sunara
Susret počinje u 14:30 sati.
1' Krenuo je susret.
6' Prva šansa za Jarun, lopta je stigla do Josipa Tadića, ali nije je najbolje zahvatio napadač Jaruna u kaznenom prostoru. Išao je na pokušaj loba, no bezuspješno.
14' Ubačaj iz slobodnog udarca mogao je biti i opasniji, ali lopta je lako završila u rukama Šarkanja.
16' Muhamed Alghoul je lijepo prošao i izborio se za udarac s ruba 16 metara. Otišlo je to iznad gola.
18' Prvi udarac u okvir gola na susretu. Pokušao je Jakovljević izvana, ali vratar Jaruna hvata loptu.
21'
Žuti karton dobio je Tomislav Grdenić.
27' Bilo je prostora za dobru šansu Dubrave, ali Luka Kekez išao je u dribling koji nije završio onako kako je to htio.
35' Solidno odigrana polukontra Dubrave, ali Sajko je ispratio akciju i pokupio loptu ispred Juranovića.
38' Udarac Vrbančića iz vana, ali ravno u Sajka.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Matija Tunjić.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Borna Bilobrk.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48'
GOL! Jarun - Dubrava 1:0
Mrežu je zatresao Muhamed Alghoul. Asistent je Halid Alghoul.
48' Braća Alghoul kreirala su vodstvp Jaruna! Halid je osvojio loptu na polovici Dubrave, proigrao Muhameda u 16 metara koji zabija za vodstvo.
61'
Izmjena! Izlazi Tomislav Turčin, ulazi Gerald Chibueze Diyoke.
65' Još jedan pokušaj Jaruna, ubačena lopta iz prekida na Bornu Bilobrka koji puca glavom, ali ravno u vratara Šarkanja.
67' Sporna situacija i čini se da je Dubravi optošten kazneni udarac. Vrbančić je napravio prekršaj nad Alghoulom, a Pejin je pokazao da je prekršaj bio izvan kaznenog prostora.
69'
Izmjena! Izlazi Josip Palić, ulazi Luka Posinković.
69'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Patrick Junior Osei Kesse.
69'
Izmjena! Izlazi Lovro Dobrić, ulazi Tin Ljubanović.
72'
Žuti karton dobio je Clement Ikenna.
74' Bilobrk je osvojio loptu na polovici gostiju, uzeo ju je Alghoul koji odmah pronalazi Bilobrka, a on puca sa 17 metara malo pokraj gola.
78'
Izmjena! Izlazi Muhamed Alghoul, ulazi Karlo Abramović.
81'
Crveni, isključujući karton dobio je Ivan Bošnjak.
81' Dubrava ostaje s igračem manje, Bilobrk je krenuo prema golu, Bošnjak se ubacio ispred njega i kao posljednji igrač napravio je prekršaj.
86'
Izmjena! Izlazi Jakov Pranjić, ulazi Carlo Mateković.
88'
Žuti karton dobio je Matija Tunjić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Luka Dajčer.
90'+3' Kontra Jaruna tri na jedan na kraju je Mateković pucao, ali brani Šarkanj.
90'+4' Kraj u Zaprešiću, zaslužena pobjeda Jaruna.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!