79'

Ivan Karaula
Susret počinje u 12:50 sati.
1' Počeo je susret.
4' Odlična situacija za goste, ubačena lopta u kazneni prostor prema Verhasu koji se ne snalazi najbolje i radi prekršaj.
18'
GOL! Zrinski - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Dominik Dogan.
18' Zrinski vodi 1:0!Unušić je odlično ubacio u kazneni prostor gdje je najbolji strijelac lige Dominik Dogan pobjegao obrani gostiju i skrenuo loptu u mrežu.
20' Vratnica! Bosak je opalio s više od 20 metara, lopta se odbila od vratnice u leđa vratara Stanića i zatim završila u korneru.
34' Nakon postignutog pogotka i odmah iza toga vratnice Cibalije, nije bilo prilika niti na jednoj strani. Zrinski drži stečenu prednost.
43' Pekarić je bio s loptom na 18 metara, opalio je snažno i jako neprecizno.
45' Kraj prvog dijela, Zrinski vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Verhas, ulazi Marin Kuzminski.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Domagoj Jelavić.
46'
Izmjena! Izlazi Patrick Pejić, ulazi Ivijan Svržnjak.
47' Greda! Pucao je Pekarić, Kovačević je uspio obraniti, lopta je pogodila gredu i otišla u korner.
48'
GOL! Zrinski - Cibalia 2:0
Mrežu je zatresao Domagoj Jelavić.
48' 2:0 za Zrinski! Ubačena lopta iz kornera na prvu vratnicu gdje do nje dolazi Jelavić i glavom je šalje u mrežu!
58'
Žuti karton dobio je Filip Markanović.
64'
Izmjena! Izlazi Josip Pejić, ulazi Dominik Jergović.
69'
Žuti karton dobio je Filip Lišnić.
70'
Izmjena! Izlazi Jurica Bajić, ulazi Ivan Lozić.
75' Malo toga se događalo u drugom poluvremenu, početak vatren pa onda dugo ništa.
79'
Izmjena! Izlazi Filip Lišnić, ulazi Tino Agić.
81'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Ajdin Mujagić.
85'
Žuti karton dobio je Ajdin Mujagić.
87' Napokon nešto, pokušao je Vrdoljak, ali lagan posao za domaćeg vratara.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Jajalo, ulazi Marijan Oršolić.
90' Tri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Gabriel Eskinja.
90'+4' Kraj u Osijeku, Zrinski nastavlja s pobjedama.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!